Malý vědec - pokusy

Dnešní odpoledne se u nás v družinkách začalo netradičně. Využili jsme svátku všech zamilovaných a děti přišly v červeném nebo růžovém oblečení. Mohli jsme tak navázat i na školní akci, kdy si děti mezi sebou v průběhu dne vyměnovaly " VALENTÝNKY." Odpoledne si pro nás p. uč. A. Šefflová a její pomocnice připravila odpoledne plné pokusů. Všechny děti byly nejprve upozorněny, že pokusy samy doma dělat nesmí, aby nedošlo ke zranění. A pak už jsme jen všichni žasli...Celou atmosféru tajemna nám umocnily ještě úryvky z filmu " Ať žijí duchové." Celé odpoledne bylo velmi zajímavé a pro všechny snad i poučné. Paní učitelka děti zaujala, nadchla a v některých, jak doufáme probudila zájem i do budoucna...

Moc děkujeme p. učitelce A. Šefflové i jejím pomocnicím M. Cajthamlové a E. Rybové za krásné odpoledne a skvělou přípravu pokusů. Moc se nám to líbilo.

14. 2. 2018