Dogdancing

V úterý jsme měli v ŠD milou návštěvu až z Děčína. Přijela za námi slečna Tereza Kamínková se svým úžasným pejskem Lucasem. Čekala nás společná akce všech oddělení v tělocvičně školy. Nejprve jsme si v družince vysvětlili tento pro některé děti neznámý termín - dogdancing. Mnohé děti překvapily, protože věděly o co se vlastně jedná. Potom jsme shlédli na interaktivní tabuli ukázky toho na co se můžeme těšit. Na další část jsme se pak přesunuli do tělocvičny. Tereza nám ukázala povely, seznámila nás s pejskem, zapojila děti do vystoupení a na závěr jsme shlédli ukázku při hudbě. Celé odpoledne se nám moc líbilo a vydařilo. Děti si prakticky vyzkoušely některé povely, dozvěděly se spoustu zajímavostí o pejskovi i výcviku.

Děkujeme za pěkně prožité odpoledne a za neobvyklý zážitek.

20. 2. 2018