Perníčky

Dne 3. 12. 2016 se uskutečnila ve školní družině další společná akce pro děti a rodiče. Sešli jsme se kolem půl 9. Družinka byla krásně provoněná perníčky a atmosféru adventu nám dotvářely vánoční koledy. Rodiče i děti popustili uzdu své fantazii a pod rukama všech začaly vznikat originální výrobky. Všichni našli ve svých balíčcích různě velké perníčky. Některé děti nezapomněly také hned ochutnat, jak se letos perníčky podařily a jestli je poleva dostatečně sladká.

Ráda bych touto cestou poděkovala všem dětem i rodičům, že na tuto akci přišli a prožili tak snad příjemné předvánoční období. Moc děkuji také p. vych. Adéle Jochové za pomoc při celé akci a za krásné fotky.

Letos se na pečení perníčků podílela i maminka Natálky Sabo paní Petra Beljanská, které tímto velmi děkuji za pomoc.

4. 12. 2016