Sobotní akce-Halloweenské vyřezávání

V sobotu 21. 10. 2017 se všichni sešli u keramické dílny. Protože se nás přihlásilo hodně, tak jsme se rozdělili na dvě party. První skupina dorazila kolem 8:30hodin. Druhá skupinka se scházela od 10:15hodin. Na tuto akci se všichny děti dlouho těšily a my vychovatelky také. Aby nám šla práce lépe od ruky, tak nesmělo chybět ani nezbytné občerstvení. Paní Lamerová pro děti přinesla medové perníčky s halloweenskými motivy. Perníčky byly moc dobré a za chvilku zbyl pouze prázdný ubrousek. Všichni moc děkujeme - byly výborné. Dále jsme mohli ochutnat čarodějnické prstíky, listové hady s párkem, křupky s halloweenským motivem, ale také slaný závin, bublaninu nebo strouhaný koláč. Práce šla všem pěkně od ruky a za chvilku jsme mohli obdivovat dýně s různými motivy - želva, Harry Potter, pokémona Pikachu, dýně veselé, ale i šklebící se.....Naše snažení i atmosféru celého dopoledne si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Děkujeme všem dětem i rodičům, že si udělali čas a přišli si společně vytvořit pěknou dekoraci.

Děkuji také p. vychovatelce Adéle Jochové za pomoc při celé akci a za dobroty, které připravila a také p. učitelce Janě Géringové za pomoc při celé akci.

21. 10. 2017