Pekelné odpoledne - 4. 12. 2017

Pondělí jsme prožili všichni pohromadě. Čekala nás další společná akce " Pekelné odpoledne." Přípravy začaly již po obědě 1. a 2. třídy. Děti se oblékly do kostýmů čerta nebo anděla, paní vychovatelky děti nalíčily barvami na obličej, aby výsledný efekt byl dokonalý. Čekalo se na děti ze 3. a 4. třídy a na kroužek keramiky, aby naše pekelné řádění mohlo začít. Přesunuli jsme se do čertovsky vyzdobené tělocvičny, kterou pro nás připravily děti s p. vych. Dominikou. Odpoledne se neslo v duchu her a soutěží - podlézání koštěte,využili jsme obruče na hnízda, prolézali jsme obručí, zahráli si zlatou bránu, dále jsme se rozdělili do družstev a soutěžili v hodu bramborou, vyzkoušeli jsme slalom s bramborou, také jsme si ji podávali, lezli s ní slalom jako rak, nosili bramboru na lžíci i pálce....Celé odpoledne se děti vyřádily při hitech, které mají rády a nechyběly ani balonky. V závěru tři čertice dětem přinesly za pohodové odpoledne plné zábavy a smíchu odměnu v podobě čertovského balíčku.

Děkujeme dětem, že se chovaly při celé akci ukázněně a tak jsme si to všichni mohli krásně užít. Na atmosféru se můžete podívat ve fotogalerii.

4. 12. 2017