Posezení u ohníčku s ochutnávkou štrúdlů

Ve středu 27. 9. 2017 jsme pozvali do družinky rodiče, kamarády a známé. Od pondělí jsme všichni s napětím sledovali počasí, protože nás čekala první větší akce na naší zahradě. Přáli jsme si proto všichni pěkné počasí.

Od úterý nás šikovné maminky, babičky, ale i šikovní tatínkové zásobovali štrúdly různých druhů, velikostí ale i chutí. Moc Vám všem děkujeme. Tolik štrúdlů pohromadě, tak to se jen tak opravdu nevidí.

Po krátkém vystoupení dětí s tím, co se za tu krátkou dobu v družinkách naučily, začala ta správná zábava. Děti se vyběhaly, zadováděly si, zaskákaly na trampolíně, postavily krásné stavby z písku..... Rodiče se alespoň na chvilku zastavili v tom každodenním shonu a popovídali si nad kávou se štrúdly nebo u ohníčku a někteří se dokonce zapojili i do her dětí.

Děkujeme Vám všem, že jste přišli a strávili tak společně s námi pohodové a slunečné odpoledne.

Děti a vychovatelky ŠD.

27. 9. 2017