Podzimní klobouky

Dnes nám počasí příliš nepřálo, tak jsme mohli využít přírodnin z předchozího dne. Naším dalším úkolem bylo vytvořit pro našeho skřítka PODZIMNÍ KLOBOUKY. Děti vytvořily opět skupinky. Každá dostala ze čtvrtky zhotovený kloboukový základ, na který děti měly pomocí tavné pistole nalepit různé druhy přírodnin. Nezapomněli jsme si nejprve ale zopakovat pravidla, jak pracovat s tavnou pistolí, aby se děti nepopálily. Malé děti nejprve poskládaly přírodniny podle své fantazie. Dále pod dohledem p. vychovatelek vše pomalu nalepily. Velké dívky tvořily samostatně. Pod rukama dětí vznikly originální výrobky, které si můžete prohlédnout ve fotogalerii. Nakonec jsme uspořádali kloboukovou přehlídku. Celé odpoledne se nám vydařilo, děti opět spolupracovaly, pomáhaly si, musely se naučit dohodnout se ve skupině a vyslechnout si názor ostatních.

3. 10. 2017