Perníčky - sobotní akce

V sobotu 2. 12. 2017 se sešli rodiče a děti ve školní družině. Čekala nás další společná sobotní akce pro děti a rodiče s názvem " ZDOBENÍ PERNÍČKŮ". První skupina dorazila v 8:30hodin a druhá skupina v 10:30hodin. Tato akce se v naší družince stala tradiční. Družinu nám vždy krásně provoní upečené perníčky. Nesmí chybět ani vůně kominíčků, čaje nebo kávy a vánoční atmosféru nám navodí i poslech koled. Rodiče se chvilku zastaví v tom předvánočním shonu, stráví čas se svými dětmi a něco pěkného všichni vytvoří. Pod rukama dětí i rodičů vznikají doslova umělecká díla. Každý popustí uzdu své fantazii a za chvilku se na stolech objeví krásně a vtipně nazdobené perníčky. Dnešní setkání bylo velice příjemné a milé. Děkujeme, že jste všichni přišli a strávili tak spolu s námi příjemné sobotní dopoledne. Budeme se na vás opět těšit při některé z dalších akcí.

Ráda bych touto cestou poděkovala mamince Natálky Sabo p. Petře Beljanské, která již druhým rokem pomáhá s pečením perníčků a věnuje je na tuto akci jako sponzorský dar. V letošním roce jsme obě napekly tolik perníčků, že nám ještě zbyly pro všechny děti do ŠD. Věnujeme tak jedno odpoledne, kdy si každý nazdobí svůj perníček a ten si pak také ochutná.

Dále děkuji své kolegyni Adéle Jochové, která všem uvařila výborný čaj a kávu a také stihla vyfotit průběh celé akce.

Poděkování patří také mamince Lucinky p. Janě Hošťálkové, která přinesla dětem barevné polevy na perníčky.

2. 12. 2017