Divadlo Spejbla a Hurvínka - divadelní představení Hurvínkova nebesíčka, 1. a 2. třída

21.3.2024 první a druhá třída navštívila divadelní představení Hurvínkova Nebesíčka. Představení se nám líbilo. Děti Vám děj mohou vyprávět. Z divadelního představení vyplývalo poučení, že děti se mají hezky chovat ke zvířatům, nemají být na ně zlé, že zvířata se nemohou naučit mluvit lidskou řečí, ale že jim můžeme rozumět. Vyčteme to z jejich chování a projevů, zejména u Žeryka.Psi zase rozumějí nám. Také to vyčtou z našeho chování, tónu řeči.

Děti se také mohly podívat na mnoho loutek, které byly umístěny v několika velkých prosklených výlohách.

Zkusily si ovládat velké loutky Spejbla a Hurvínka. Ovládání bylo umožněno taháním za provázky pomocí kladky. Části těla loutek by byly jinak moc těžké.

Z divadla děti odcházely spokojené.

21. 3. 2024