Třída 7. - organizační informace

Informace od vyučujících

Preventivní program

Vážení rodiče,

dne 26.4. 2024 se 7. třída účastní programu: S pravdou to není snadné (prevence šikany a konfliktů, předcházení slovnímu ubližování, podpora empatie, rozvoj komunikačních dovedností, respekt k odlišnému)

Program bude probíhat  1. - 2. vyuč. hod.

Cena 80 Kč/žák, částka bude odečtena z pokladny.

Mgr. Lucie Pečeňáková / 22. 4. 2024

Vážení rodiče,

dne 19.04.2024 se uskuteční projekt Den Země. V tento den se neučí. Žáci se sportovně oblečou, vezmou si vhodnou obuv na procházku, pití a svačinky. Vyučování bude ukončeno v11:40 z důvodu zápisu do 1. třídy.

Mgr. Lucie Pečeňáková / 17. 4. 2024

Važení rodiče,

dne 9.1.2024 od 16:30 proběhnou konzultační třídní schůzky v učebně č. 5.

Mgr. Lucie Pečeňáková / 4. 1. 2024

Bruslení

Vážení rodiče,

dne 22.12.2023 půjdeme v době od 10:15 do 11:00 na kluziště - ledová plocha na náměstí Starosty Pavla. Každý žák obdržel návratku, kde jsou podrobné informace. Prosím o jejich podepsání. Pokud  žák/žákyně nepůjde v tento den na oběd, žádám o včasné odhlášení obědu.

Mgr. Lucie Pečeňáková / 12. 12. 2023

Hrdá škola e-shop

Dobrý den,

rádi bychom Vám touto cestou opět předali odkaz na náš e-shop se školním oblečením.

Nechali jsme si jako škola vytvořit svoji vlastní volnočasovou školní kolekci oblečení, jejíž náhled vidíte níže a kterou je možné si aktuálně pořídit na našem eshopu zde: https://www.kraloveskoly.cz/velvarska/

Objednávání je již spuštěno a bude možné až do 19.10.2023 Následně se eshop uzavře a objednané zboží půjde do výroby. Neváhejte proto, pokud si chcete pořídit ten svůj kousek ze školní kolekce.

Doufáme, že budete mít z naší kolekce stejnou radost jako máme my!

S pozdravem a přáním krásného dne,

Mgr. Lucie Pečeňáková / 3. 10. 2023