Třída 9. - organizační informace

Informace od vyučujících

Informace k přijímacímu řízení

Vážení rodiče,

vytiskli jsme každému žákovi formulář Hodnocení na vysvědčení z předchozího vzdělávání. Tento formulář slouží jako potvrzení známek a žáci ho obdrží spolu s výpisem vysvědčení.

Pokud budete potřebovat pomoci s vyplněním přihlášek na střední školy do systému dipsy.cz, tak jsem Vám k dispozici 5., 6. a 8. února 2024. Napište mi prosím mail s návrhem času setkání. Pokud Vám navržené datumy nevyhovují, tak mi napište i Vaše jiné časové možnosti.

Na uvedeném odkazu byly doplněná videa s návodem na přihlášení do systému dipsy.cz

Mgr. Zdeněk Kleisner / 29. 1. 2024

Informace pro 9.třídu

Upozorňuji, že v úterý 24. 10.  a v úterý 31. 10.2023 se budou konat laboratorní práce z fyziky.

V úterý 24. 10. 2023 konají laboratorní práci dívky a chlapci končí po 7. hodině vyučování.

V úterý 31. 10. 2023 konají laboratorní práci chlapci a dívky končí po 7. hodině vyučování.

Mgr. Věnceslava Švejcarová / 18. 10. 2023

Dopis pro rodiče

Vážení rodiče,

Opět nám začal školní rok a Vaše děti čeká poslední rok školní docházky a velmi důležité rozhodování. Zároveň nás čeká velké množství práce.

Ráda bych Vás proto požádala o maximální spolupráci, důslednost a trpělivost.

Doufám, že se na Vás budu moci kdykoli obrátit a věřím, že naše spolupráce bude opět velmi dobrá.

Jednotný postup rodiny a školy je ve výchově a vzdělávání důležitý.

Pokud nastane nějaký problém, nebo si budete potřebovat promluvit, zavolejte mi, prosím, budu se snažit Vám pomoci a případné problémy spolu s Vámi vyřešit.

Konzultační hodiny budou uvedeny na stránkách školy, ale jsem Vám samozřejmě k dispozici kdykoliv.

Pracovní sešity – budou objednány podle požadavků vyučujících, cenu upřesním v ŽK. Je nutné poslat peníze na Školní pokladnu, z ní se sešity budou hradit. Kromě toho bude stržen poplatek za toner a papíry, hygienické potřeby. Hlídejte, prosím, zůstatek na pokladně.

O veškerých školních akcích budete včas informováni prostřednictvím webových stránek školy nebo přes portál Bakaláři – sekce plán, kalendář. Samozřejmostí je i informace v žákovské knížce.

Sledujte webové stránky školy, informace na stránkách třídy.

Seznam sešitů: 1x 544

14x  524

1x 460

4x 540

1x 440

Věci na výtvarnou výchovu by měly být opět v krabici nebo kufříku a uložené ve skříňce. Čtvrtky děti předají vyučující výtvarné výchovy.

Všechny sešity i učebnice budou  zabalené, předejdeme tím zbytečnému zničení a umazání pomůcek.

Velmi Vám děkuji za pochopení, vím, že je toho na začátku roku hodně a je to finančně velmi

náročné. Moc se na Vás těším.

S pozdravem  Mgr. Jana Géringová, třídní učitelka

Mgr. Jana Géringová / 28. 8. 2023