Třída 1. - učivo

Informace od vyučujících

Domácí úkoly a informace

Notýsek s krtkem slouží jako žákovská knížka. Do růžového notýsku budeme zapisovat a lepit informace. Také zde budeme vybarvovat a tiskat obrázky za chování. Omluvenky se píšou do notýsku s krtkem s.22 - omluvný list.

TH je třídnická hodina, která bude jednou za 14 dní v sudé pondělí. Bude trvat jen 25 minut - vyučování končí ve 12.15.

24.5. jdeme na Zlatovásku do Divadla Lampion 50 kč vstup (platba z pokladny) + 16 Kč MHD,

V týdnu od 20.5. proběhne fotografování tříd, termín bude upřesněn.

Škola v přírodě 10.6 - 14.6. 2024

Děti budou nosit do školy vystřižená čísla do 20, papír s čísly a peníze, které si nastříhaly ve škole.

Informace pro rodiče o konání voleb do školské rady.

Volby se uskuteční v době konání třídních schůzek 28. května 2024.

Do 3. května 2024 přijímáme kandidátky z řad zákonných zástupců žáků. Ke stejnému datu přijímáme také kandidátky z řad pedagogických pracovníků školy. Rodiče žáků mohou svou kandidaturu zaslat na email info@zsmsvelvarska.cz.

V úterý 7.5. - diktát písmen Ll Kk Hh Ch ch Dd Bb Cc Čč Ss Šš Zz Žž, Rr Řř Ff  Tt (jen z těhto písmen)

(Ve škole to budeme trénovat.)

2.5.

Učivo pro nemocné

Písanka s.12, Slabikář s. 16/rámeček s písmeny nahoře, číst u růžového balónku dole (náhrada za papír)

Napsat psací písmena Ii Yy, Uu, Vv, Jj, Pp  (kvůli podobnosti písmen) (písmena y j p se píší pod linku)