Datum: 13. 6. 2023

Po snídani druhý stupeň vyrazil do Muzea: Váchův Špejchar v Drážkově u Seldčan. Zde se žáci seznámili s těžkým životem lidí ve Středním Povltaví. První stupeň se po krátkém, ale zábavném opakování matematiky a českého jazyka odebral na dětské hřiště, kde třídy společně hrály fotbal, přehazovanou. Poté se šlo na minigolf.

Druhý den se nesl ve znamení pátrání po tajemné zlodějce. Žáci se na jednotlivých stanovištích snažili  získat potřebné indicie k vypátrání záhadné osoby, která odcizila artefakty. Plnili různorodé disciplíny a soutěžili na stanovištích ve dvojicích.

Po svačině se každá skupina samostatně odebrala na další program, někteří si vyzkoušeli Ringo, jiní Lanový park, Ping-pong, lidský fotbálek, Petangue, Twister.

Dnešní den se nám velice vydařil a už teď se těšíme na zítra.