Miss a Missák ŠD

V pondělí 19. 3. 2018 jsme prožili celé odpoledne opět všichni společně. Po celý týden děti, které se přihlásily do soutěže pilně nacvičovaly, aby mohly předvést některou z volných disciplín, která jim jde nejlépe. Na začátku jsme nejprve shlédli promenádu, kde se nám všechny děti představily. Dále následoval krátký rozhovor a předvedení volné disciplíny. Děti, které se na vystoupení nepřihlásily, tak také nezahálely. Volily totiž MISS SYMPATIE a MISSÁKA SYMPATIE, ale hlavně povzbuzovaly účinkující v jejich snažení. Na vše dohlížela porota složená ze zástupců různých tříd. Některá vystoupení byla vskutku originální. Shlédli jsme například hru na kastaněty, zobcovou flétnu, piáno, kouzlení, zpěv a nechyběl ani tanec. Děkujeme všem dětem za originální vystoupení, rodičům za ochotu donést hudební nástroje a nácvik a také p. vych. Adéle Jochové za perfektní přípravu celé akce.

A jak to vlastně dopadlo?

MISS ŠD  - Justinka Mezerová

1. VICEMISS - Sofie Ella Rákošová