Restaurace U Bejčků

Ve středu 7. 2. 2018 jsme se vydali do nedaleké restaurace. Museli jsme se rozdělit do dvou skupin, protože kapacita salonku je bohužel omezená. V rámci odpolední činnosti jsme si nejprve povídali, jak se v restauraci chováme, jak správně objednat jídlo a následně zaplatit. Nezapomněli jsme si připomenout zásady správné hygieny i samotného stolování. Děti vyprávěly také své zážitky z návštěvy takového zařízení, které navštívily třeba s rodiči. Naším cílem bylo získat praktickou zkušenost, ale i dovednost, jako je poprosit obsluhu, poděkovat a umět si  jídlo objednat.

Děkujeme tímto majitelům restaurace i celému personálu za vlídnost, pohotovost, trpělivost a ochotu. Celé odpoledne jsme si pěkně všichni užili. Děti byly po celou dobu moc hodné a jejich chování vzorné.

7. 2. 2018