Záhonky

Ve školní družince jsme se v letošním školním roce opět zapojili do projektu " Les ve škole, škola v lese." Požádali jsme proto pana Harigela, který pracuje se dřevem, jestli by nám mohl vyrobit tři záhonky. Minulý týden nám záhonky přivezl a práce mohly začít. Nejprve jsme natáhli netkanou textilii, aby nám neprorůstal plevel, navozili hlínu a položili znovu netkanou textilii, abychom mohli začít s výsatbou. Jeden záhonek bude květinový, druhý bylinkový a ten třetí pro zeleninu. Děti se budou učit, jak se o rostlinky i květiny správně starat, kdy zalévat, hnojit, vyštipovat....

Ráda bych poděkovala p. Harigelovi za pěkné záhonky, které pro nás vyrobil, paní Hokůvové za sazeničky zeleniny i bylinek, p. Sochorové a Zelenkové za květiny na náš květinový záhon.

Pokud budete vyhazovat sazeničky květin, cibulovin, skalniček, tak si na nás, prosím, vzpomeňte a doneste nám je do družinky. Děkujeme.

15. 4. 2018