Lampionový průvod-16. 11. 2018

V pátek 16. 11. 2018 jsme se sešli před budovou naší základní školy před 17:00hodinou. Čekal nás tradiční lampionový průvod, který naše škola, školní družina a sdružení Švermováčku pořádá již několik let. Průvod se po krátkém přivítání všech účastníků dal v 17:00hodin za asistence Městské policie Kladno do pohybu. Lampionky nám na cestu krásně svítily a počasí nám naštěstí také přálo. Některé děti přišly v krásných kostýmech i se svými rodiči. Tolik pěkných lampionků různých tvarů a barev vidět pohromadě, tak to je opravdu zážitek. Každý rok odhadujeme, kolik se nás sejde a díky vám máme průvod rok od roku delší a delší. Letos jsme napočítali 165 účastníků.

Děkujeme všem dětem i rodičům, že tuto akci podpořili a přišli. Prožili jsme tak společně hezký podvečer.

Děkujeme také příslušníkům Městské policie Kladno za dohled nad celou akcí a za zajištění jejího hladkého průběhu.

Budeme se těšit na další podobná setkání.

17. 11. 2018