Perníčky-sobotní akce

V sobotu 15. 12. 2018 jsme se sešli ve školní družině na tradiční předvánoční akci. Při poslechu koled a vůni perníčků prožili společně rodiče i děti pěkné předvánoční dopoledne. Na chvilku si tak všichni odskočili od každodenních povinností, starostí a předvánočního shonu. Při kávě, čaji a sladkém moučníku jsme si v klidu popovídali a vychutnali si atmosféru nadcházejících vánočních svátků. Perníčky se všem moc povedly. Každý byl jiný a originál. Nejvíce dětem chutnaly samozřejmě ty, kde vyteklo víc polevy než původně děti chtěly.

Ráda bych touto cestou poděkovala všem, kteří dnes přišli. V letošním roce termín nebylo vůbec jednoduché najít. Moc si vážím Vaší podpory a zájmu a budeme se na Vás všechny těšit na dalších společných akcích.

15. 12. 2018