Miss a Missák ŠD

Ve středu 27. 3. 2019 nás čekala společná akce v tělocvičně školy. Podpořit děti a shlédnout jejich vystoupení přišli i žáci 7. třídy. Bohužel při prvních vystoupeních nás zradila technika a my se museli všichni přesunut do družinky. I přes tyto nesnáze jsme shlédli pěkná vystoupení. V letošním ročníku převládal, jako volná disciplína hlavně zpěv. Nechyběl ale ani tanec se stuhou, balonky i bez náčiní. Děti upoutalo i předvedení prvků z jógy.

Velikou podporu nám připravili žáci 7. třídy, kteří děti povzbuzovali a tleskali jim. Měli také důležitý úkol, kdy v závěru ohodnotili každé vystoupení.

Děkuji všem dětem za jejich vystoupení a nácvik. Všechny děti byly úžasné a šikovné. Všichni si za své snažení odnesli čokoládu a diplom.

Veliké poděkování patří i p. uč. Janě Géringové a Petře Šulákové za pomoc s celou akcí a p. vych. Adéle za perfektní přípravu.

A jak to dopadlo?

MISSÁK ŠD 2019 - TONÍK