Zimní pochod

V pátek 17. 1 2020 jsme se vydali na tradiční " Zimní pochod." Letos jsme zvolili pochod kolem Švermova. Od školní družiny jsme vyrazili kolem půl 2. Naše cesta vedla nejprve na " Bubčák ", odtud potom schodama na Korei. Dále jsme překonali naši frekventovanou silnici u kruhového objezdu a pokračovali na cyklistickou stezku. Tam jsme si prohlédli informační panely a pokračovali dál k " Pelcovi." Odtud cesta pokračovala druhou částí Švermova-Motyčínem. Cestou jsme si prohlédli v jedné zahradě také slepičky, kohouta a husy. Dále naše cesta pokračovala kolem školy, střediska zpět k družince. Děti byly po celou dobu hodné a ukázněné. Na konci na ně za odměnu čekala medaile a sladkost. Všichni jsme si to i přes nepřízeň počasí užili.

20. 1. 2020