Zimní olympiáda

V pondělí 20. 1. 2020 jsme prožili soutěžní odpoledne v tělocvičně školy. Čekalo nás sportovní klání - ZIMNÍ OLYMPIÁDA. I když sníh nám letos vůbec nepřeje, i tak jsme si to společně všichni užili. Nejprve jsme vše zahájili slavnostním nástupem, hymnou a slibem sportovců i rozhodčích. Soutěžili jsme v disciplínách, jako je - sjezdové lyžování, střelba na branku, jízda ve sněžném bobu, přenos sněhové koule na WC roličce i tyčkách, stavěli jsme sněhuláka, překonávali sněhové překážky, sjeli slalom.....  Zjistili jsme, že není důležité zvítězit, ale zúčastnit se, pomáhat si, respektovat se a dodržovat pravidla fair play. Děti byly moc šikovné a ukázněné. Družstva se vzájemně podporovala. Děti statečně bojovaly do posledního dechu.

Celé odpoledne jsme si užili. Nakonec si všichni odnesli i medaili a sladkosti.

20. 1. 2020