Dýňování

Dnes jsme v družinkách tvořili. Počasí dnes bylo vyloženě podzimní, ale i tak jsme aktivitu " Dýňování " mohli uskutečnit na družinové zahradě. Dýní se nám sešlo opravdu hodně díky vstřícnosti rodičů. Proto Vám vážení rodiče touto cestou moc děkujeme.

Oslava tohoto svátku sice připadá až na konec října, ale my se do tvoření museli pustit již dnes. Důvodem bohužel bylo uzavření všech škol od středy 14. 10. 2020 a dýně by nám než se vrátíme zpátky do škol asi nevydržely. Děti tak opět pracovaly ve skupinkách. Při činnosti tak mohly popustit uzdu své fantazii a kreativitě. Práce s nožem náležela p. vychovatelkám, ale vše ostatní zvládly děti na výbornou samy. Za chvilku jsme měli lavičku plnou dýňových hlaviček.

Na naše snažení se můžete podívat ve fotogalerii.

14. 10. 2020