Posezení u stromečku

Ve čtvrtek nás v družince navštívil Ježíšek. Celý den jsme se těšili, jestli nám nějaké dárečky přinese. A víte, že přinesl. To bylo radosti.

V prvním oddělení kluci dostali hasičskou stanici a dřevěnou silnici, holky nový domeček a stolní hru s dřevěnými zvířátky. Ukázali jsme si také některé vánoční zvyky - pouštění lodiček, krájení jablíček, házení botou, o kterých jsme si povídali a také ochutnali vánoční cukroví od svých maminek. Nechyběla ani vycházka. Odpoledne jsme si moc užili.

Ve druhém oddělení děti dostaly včelku Bee Boot s podložkou, která se dá programovat. Děti  se tak naučí základům jednoduchého programování. Dále rozšíření vláčkodráhy, stolní hry a sportovní náčiní. Pod stromečkem děti našly také dvě sady senzorických nášlapů, které si moc přály. Při vycházce děti nezapomněly také na zvířátka, kterým donesly různé pochoutky do krmelce. A nechybělo také ochutnávání vánočního cukroví od maminek.

Do třetího oddělení Ježíšek přinesl dřevěnou farmu ZOO se zvířátky, vláčkodráhu stolní a společenské hry. Nechybělo také sportovní náčiní, které využijeme při našich sportovních aktivitách - míče, švihadla, pálky....Při odpolední svačince děti také ochutnaly cukroví od svých maminek.

18. 12. 2020