Zimní olympiáda - 1. třída

V úterý jsme si v družince vyzkoušeli některé olympijské disciplíny. Nejprve nanečisto uvnitř a poté několik disciplín i na sněhu. Zjistili jsme, že sportovci musí dodržovat pravidla fair play, slavnostně děti složily slib sportovců, prohlédly si olympijskou vlajku a pak už se mohlo soutěžit. Nejprve jsme si vše vyzkoušeli v místnosti - hod sněhovou koulí, dopravit kouli slalomem na místo, přenést kouli pomocí wc ruličky slalomem, jízdu ve skibobu, jízdu na lyžích, přejít sněhový chodník, postavit sněhuláka... Za vydatného povzbuzování všech dětí se nám všem dařilo. Poté si děti vyzkoušely i některé disciplíny na sněhu. Za snažení nás v závěru čekala medaile, diplom i sladká odměna. Celé odpoledne se nám moc vydařilo.

18. 2. 2021