Úkoly čarodějnice KLOTYLDY-1. třída

Ve čtvrtek nás čekalo odpoledne plné čarodějnických úkolů a dovedností. Děti si přinesly kostýmy a vše mohlo začít. Nejprve jsme vařili kouzelný lektvar a naučili se zaříkávadlo čarodějnice Klotyldy. Dále jsme chytali ošklivého pavouka na kouzelnou tyčku, prolétli slalom na koštěti a házeli koštětem do dálky. Také děti skákaly přes kouzelný oheň, házely žabákem Kvakem do obručí, protože nám při hře dělal naschvály. Čarodějnice Klotylda nám také pomíchala obrázky hodného duch a svého klobouku, které jsme museli poskládat a také složit kouzelný obrázek podle čísel.  Luštili jsme ukrytá kouzelná slova-čarodějnice, chatrč a netopýr. Nakonec děti vytvořily obrázek pomocí temperových barev "Noční let čarodějnice", která se k nám vrátí zase za rok. Celé odpoledne jsme si všichni moc užili. Nezapomněli jsme také na čarodějnický výuční list a sladkou odměnu.

Děkujeme všem šikovným maminkám, tatínkům a tetám za přípravu čarodějnického občerstvení. Všem moc chutnalo.

30. 4. 2021