Etiketa ve ŠD

Společně se školou jsme se přihlásili do projektu Hrdá škola. Každý měsíc, v určený den, se zapojíme do nabídnuté aktivity. V měsíci říjnu byl vyhlášen ve středu 13. 10. 2021 Suit-up den. Děti měly za úkol přijít do školy oblečeny ve slavnostním obleku. Součástí dne bylo povídání i praktická ukázka pravidel etikety. Společně jsme poté pokračovali i ve školních družinkách. Povídali si o slušném chování ve škole, v kině, divadle, v dopravních prostředcích, v restauraci zkrátka na veřejnosti. Vymýšleli jsme různé situace a povídali si o tom, jak se správně zachovat. Všem dětem, paní učitelkám i paní vychovatelkám to moc slušelo. Moc se těšíme na vyhlášení dalšího dne, který si také náležitě užijeme.

17. 10. 2021