Zimní olympiáda

Hned po jarních prázdninách jsme se konečně mohli potkat všichni v tělocvičně školy. Hurá! Můžeme se potkávat při společných větších akcích všechna oddělení společně. Dnes nás tedy čekala ZIMNÍ OLYMPIÁDA, na kterou jsme se moc těšili. Nejprve si děti pověsily olympijskou vlajku, pomyslně zapálily olympijský oheň a všichni složili olympijský slib sportovců. Rozřadili jsme se do družstev, která vedli naši nejstarší a zábavné odpoledne mohlo začít. Vyzkoušeli jsme si slalom s koulí, přenášení koule pomocí tyček, přenášení koule na wc ruličce, slalom s hokejkou, sjezd bobů a slalom bobů, sněhový chodník, slalom a sjezd na lyžích, hod sněhovou koulí na cíl, sestavení sněhuláka....Všechny děti byly moc šikovné, ukázněné a hodné. Celé odpoledne se nám vydařilo a my se budeme těšit na další akce.

21. 2. 2022