Masopustní průvod

V pátek na nás čekala společná akce se Švermováčkem. Byl pro děti připraven MASOPUSTNÍ PRŮVOD ŠVERMOVEM. Celý týden jsme se pilně v družinkách připravovali. Děti si vybarvovaly obrázky postav, které nikdy v průvodu nechyběly. Zhotovovaly si i barevné čepičky, na které využily krepový papír. Tatínek Péti K. nám zhotovil dřevěné nosiče obrázků, které děti hrdě nesly v průvodu. Zapojily se i naše hodné paní kuchařky, které nám napekly přes 100 kusů masopustních šišek a každý, kdo se průvodu zúčastnil, tak mohl šišku ochutnat. Paní kuchařkám moc děkujeme. Po průvodu na nás čekalo ještě opekání buřtů, které jsme si po tak dlouhé době všichni užili. Děkujeme všem dětem i rodičům, že přišli a oblékli se i oni do krásných kostýmů.

26. 2. 2022