Zimní olympiáda-30. 1. 2023

V pondělí 30. 1. 2023 jsme prožili další společnou akci v tělocvičně školy. Dnes nás čekala ZIMNÍ OLYMPIÁDA, na kterou jsme se moc těšili. Nejprve si děti pověsily olympijskou vlajku, pomyslně zapálily olympijský oheň a všichni složili olympijský slib sportovců. Rozřadili jsme se do družstev, která vedli naši nejstarší a zábavné odpoledne mohlo začít. Vyzkoušeli jsme si slalom s koulí, přenášení koule pomocí tyček, slalom s koulí a hokejkou, sjezd bobů a slalom bobů, sněhový chodník, slalom a sjezd na lyžích, hod sněhovou koulí na obruč, prolézání obruče-projetí cíle, sestavení sněhuláka....Všechny děti byly moc šikovné, ukázněné a hodné. Všichni dostali medaile a sladké odměny. Celé odpoledne se nám vydařilo a my se budeme těšit na další akce.

30. 1. 2023