Posvícení se Švermováčkem

Ve středu 4. 10. 2017 pro děti ze školní družiny uspořádala p. uč. Šefflová odpoledne plné soutěží. Děti se tak seznámily se sdružením Švermováčku, které pro děti pořádá spoustu akcí. Na stanovištích pomáhaly dívky IX. třídy, které pod jejím vedením povedou každou středu oddíl Švermováčku, p. uč. M. Protivová a zapojily se i všechny p. vychovatelky. Všechny děti se pustily s vervou a elánem do soutěží. Nechybělo stanoviště hod na cíl, skákání na trampolíně, shazování plechovek, přenášení míčku na pálce, střílení a chytání kuliček, odpalování míčku .... Za každou disciplínu děti dostaly sladkou odměnu a symbol do svého průkazu. Nemohly také chybět tradiční posvícenské koláčky. Celé odpoledne nám přálo počasí, tak jsme si to všichni společně krásně užili.

Děkujeme p. uč. A. Šefflové, p. uč. M. Protivové i všem dívkám za krásně prožité soutěžní odpoledne a budeme se těšit na další společné akce.

4. 10. 2017