Návštěva Městské policie Kladno

V pondělí 9. 10. 2017 mezi nás zavítaly příslušnice Městské policie Kladno. Čekala nás beseda s praktickými ukázkami výstroje. Mezi temata, kterým jsme se věnovali bylo např. napadení zvířetem, opakování důležitých telefonních čísel, praktická ukázka toho, když děti osloví neznámý člověk, jak se zachovat v případě ohrožení, co dělat při přecházení vozovky, obecné rady o chování na ulici a jako účastníci silničního provozu......Děti si mohly vyzkoušet mluvit do megafonu, nasadit pouta, zásahovou helmu a rukavice. Mohly se seznámit s maskotem MP Empíkem. Nemohly chybět ani obušky, terčík, světelná signalizace v případě nepříznivého počasí a při zastavování aut.

Povídání bylo velice zajímavé a děti si pomocí praktických ukázek upevnily zásady, které by měly dodržovat každý den.

Děkujeme za návštěvu a budeme se těšit na podobná setkání.

9. 10. 2017