Družina má talent - 27. 11. 2017

V pondělí 27. 11. 2017 nás čekala další společná akce všech oddělení v tělocvičně školy s názvem: " DRUŽINA HLEDÁ TALENT."Děti o akci věděly s velkým předstihem, aby si mohly zodpovědně připravit svá vystoupení. Na připravené přihlášky si děti napsaly název skladby, svá jména a zda bude předveden zpěv nebo taneční vystoupení. Některé děti pilně nacvičovaly o přestávkách ve škole, některým dětem pomohli s výběrem i přípravou rodiče, kterým tímto patří veliké poděkování, některé děti se dokonce scházely o víkendech, aby dopilovaly poslední chybičky ve svých vystoupeních. U mnoha vystoupení jsme všichni obdivovali elán, odvahu, nasazení, choreografii, mrštnost a obratnost, ale i výběr skladeb. Porota, která byla složená ze zástupců jednotlivých tříd to vůbec neměla jednoduché. Všechna vystoupení byla něčím zajímavá, výjimečná a originální. Celá akce se u dětí, ale i nás dospělých setkala s velikým ohlasem. Při vystoupeních nás všechny, dokonce i p. vychovatelky, strhla perfektní atmosféra, která celé odpoledne panovala.

Děkujeme všem dětem za příjemné a pohodové odpoledne plné písniček a pohybu.

Děkuji p. vychovatelce A. Jochové za pěkně připravenou akci a p. vychovatelce D. Nobilisové za pomoc při celé akci.

V přiloženém odkazu naleznete videa z naší akce - https://www.youtube.com/channel/UCA7gLTWtMm2mbWjwioppY0g/videos?view_as=subscriber

27. 11. 2017