Slavnostní rozsvícení školy

V pondělí 27. 11. 2017 vystoupily družinové děti při slavnostním rozsvícení školy. V 17:00hodin jsme se všichni sešli před budovou naší základní školy. Následoval krátký program, ve kterém vystoupily děti ze školní družiny se svojí vánoční písní, kytarový kroužek pod vedením p. uč. Jany Sukové, kroužek flétny pod vedením p. uč. M. Protivové a žáci VII. třídy pod vedením p. uč. J. Géringové se svými koledami. V závěru vystoupila p. ředitelka J. Kasáková, která popřála všem krásné, klidné a pohodové vánoční svátky a pozvala všechny na vánoční výstavu, do čajovny a na prohlídku prostor celé školy. Po celý večer byla dětem i rodičům k dispozici také otevřená školní družina, kterou děti mohly využít ke svým hrám. V čajovně si všichni mohli posedět u dobrého čaje a kávy a ochutnat vynikající zákusky od našich šikovných paní kuchařek. Na výstavě si všichni mohli zakoupit výrobky svých dětí, které připravovaly se svými učiteli při výtvarných a pracovních činnostech.

Děkujeme všem dětem i rodičům, že přišli a prožili tak pohodový předvánoční čas spolu s námi. Budeme se těšit na další podobná setkání.

28. 11. 2017