Silvestrovský turnaj ve florbalu

Tradiční turnaj ve flourbalu pro děti a rodiče se stala veřejnou akci. I letos přišlo na 26 lidiček, kteří si přišli zablbnout a pobavit se při sportu. Sokolovna ve Švermově se stala bojištěm a místem zábavy.

Nějak jsme se rozdělili do dvou skupin. Skupina A tvořila tři družstva teenagerů a skupina B tvořili otcové a synové.

Bylo to moc příjemné odpoledne. Nějkrásnější, z mého pohledu, bylo to, že přišli hráči, kteří s florbalem začínali ve škole. Dnes jim je 15 až 20 let a zahráli si. Pak děti, které již jsou odrostlejší a do turnaje "Florbalem proti drogám" již nemohou nastoupit, přišly taky si zahrát. Děti, které ještě hrájí a chtějí dokázat těm starším, že na ně stačí a jsou lepší. A v neposlední řadě tatínkové, kteří již rychlostí nestačí,trošku nám přibrali, ale zase umí hru číst a svou zkušeností dávají mládeži příklad.

Moc děkuji všem, co přišli a přeji do nového roku 2020 jen to nejlepší.

29. 12. 2019