Třída 9. - organizační informace

Informace od vyučujících

Informace o vybrané střední škole

Vážení rodiče, moji milí, prosím vás o informaci, na jakou školu jste se dostali - kam jste dávali zápisový lístek. Od některých z vás informaci mám - o přijetí, ale nevím, jakou školu jste si nakonec vybrali. Děkuji moc. Zároveň připomínám čtvrteční společnou akci v učebně v přírodě. od 16,30 hodin. Moc se na vás těším. Vaše třídní.

Mgr. Jana Géringová / 22. 6. 2020

Vážení rodiče, milé děti,

ráda chych vám všem poděkovala za zvládnutí distanční výuky, za trpělivost, kterou jste měli během uplynulých měsíců, za včasné posílání práce. Byli mezi vámi tací, kteří opravdu svou práci plnili velmi dobře a spolupráce s nimi byla radost. Gratuluji vám k přijetí na střední školy a učiliště a doufám, že se budete do svých nových  škol v září  těšit. Ještě jednou moc děkuji a gratuluji.

Zvu vás dne 25.6. (čtvrtek) od 16,30 hodin na naše tradiční grilování. Moc se na vás těším. Vaše třídní.

Mgr. Jana Géringová / 18. 6. 2020

Pozdrav

Vážení rodiče, milí moji broučkové,

přiblížil se termín přijímacího řízení a není den, kdy bych na vás nemyslela. Držím vám všem palce, rodičům přeji pevné nervy a klid, vám - dětem pak hodně štěstí, nestresujte se, všechno dobře dopadne. Věřím tomu, že jste pro přípravu udělali maximum, i když je situace taková, jaká je. Myslete pozitivně, bude to dobré. Vaše třídní.

Mgr. Jana Géringová / 2. 6. 2020

Přijímací řízení na střední školy

Vážení rodiče, moji milí žáci,

přiblížil se termín přijímacího řízení na střední školy. Termín přijímacího řízení je 8. června 2020. Jedná se pouze o jeden termín. Využijte tedy zbývající čas k velmi intenzivní přípravě.

Ti z vás, kteří jste podávali přihlášku na učební obory a víte, zda jste již přijati či nikoli, sdělte mi to, prosím, obratem na e-mail. Prosím o informaci, na jaký učební obor a jakou školu jste se dostali.

Děkuji a držím palce. Vaše třídní.

Mgr. Jana Géringová / 6. 5. 2020

Ročníkové práce

Milí žáci, moji broučkové, čas se nachýlil a je třeba připravit k tisku ročníkové práce, na kterých jste pracovali od října. Zítra vám pošlu logo, které umístíte jako první, napíšete název své práce, rok zpracování, jméno vedoucího práce a samozřejmě vaše jméno. Až budete mít vše hotové, pošlete mi, prosím, ročníkovou práci, já ji vytisknu a nechám svázat. Prosím zontrolujte si číslování, citace a veškerou úpravu. termín odevzdání je 30.4. Pokud máte s prací problém, poslední termín pro odevdání je 7.5.2020. Upozorňuji na to, že práce budou hodnoceny a započítány do celkového hodnocení.

Mgr. Jana Géringová / 27. 4. 2020

Informace o plnění zadané práce

Vážení rodiče, moji milí deváťáci,

je třeba, abych měla o vaší domácí přípravě nějakou zpětnou vazbu. Zatím jsem většinou zadávala práci do sešitu v podobě výpisků nebo úvahy, ale buďte tak hodní, vyfoťte mi sešit s vypracovaným zadáním a pošlete. Udělala to tak Gabča, Andrea, Naty, Filip K., Pavel poslal vzkaz o tom, že pracuje, ale ostatní nic! Tak se prosím, polepšete. Díky moc.

Mgr. Jana Géringová / 25. 3. 2020

Dopis

Moji milí broučkové a berušky, vážení rodiče.

Doufám, že se máte všichni dobře a celou složitou situaci zvládáte a jste všichni zdraví. Mě se po vás moc stýská, znáte mě, nevydržím být v klidu a pořád musím něco dělat.

Znovu vás prosím, nepodceńujte domácí přípravu, rozvrhněte si čas na výuku a čas na odpočinek, buďte v rámci možností na čerstvém vzduchu, jezte vitamíny. Toto jsme ještě nezažili a nechávat si věci na poslední chvíli se nevyplácí. Zatím není jasné, kdy se školy otevřou, proto je důležité nenechávat věci být a pracovat na sobě. Děkuji rodičům, kteří s vámi pracují nebo kontrolují vaši přípravu. I pro mě je velmi důležité vědět, že se na rodiče mohu spolehnout.

Ještě mám na vás prosbu. Pokud máte doma kulatou nebo prádlovou gumu nebo tkaloun, prosím, přineste mi ji, šiju roušky pro babičky v důchoďáku a pro ty, kdo je potřebují. Děkuji.

Mgr. Jana Géringová / 23. 3. 2020

Informace k domácí výuce

Dobrý den, posílám informace k mimořádným opatřením.

Vzhledem k uzavření školy bude probíhat domácí výuka - je v zájmu každého z vás, aby byly úkoly vypracovány. Naplánujte si proto během dopoledne svůj čas tak, jako ve škole. V sekci učivo budete mít zadány úkoly, které prosím vypracujte. V případě nejasností mě kontaktujte e-mailem. Využijte všech dostupných vzdělávacích portálů, které jsou volně k dispozici - jsou uvedeny na stránkách školy, pro Ruský jazyk pak interaktivní učebnice i interaktivní pracovní sešit - nakladatelství Klett  - postup přihlašování jsem dávala už na začátku roku - kódy jsou v PS.

Využijte i možnost televizního vzdělávání - v odpoledních hodinách pro žáky 2. stupně - Učí Telka. Zárověň bude v úterý a ve čtvrtek probíhat příprava k přijímacímu řízení také prostřednictvím televize.

Pracujte na svých ročníkových pracích! Je třeba je dokončit.

Děkuji, přeji vám hodně sil, zdraví. Třídní učitelka

Mgr. Jana Géringová / 16. 3. 2020

Žádost o registraci

Vážení rodiče, pokud jste se ještě nezaregistrovali do školní on-line pokladny, učiňte tak, prosím do 15. 9. 2019. Zároveň s registrací, prosím, pošlete platbu tak, aby na účtu bylo 1000,-. Minimální zůstatek pak bude 300,-. Návod je na stránkách školy.

Mgr. Jana Géringová / 9. 9. 2019