Třída 6. - organizační informace

Informace od vyučujících

Vážení rodiče, milé děti,

ráda chych vám všem poděkovala za zvládnutí distanční výuky, za trpělivost, kterou jste měli během uplynulých měsíců, za včasné posílání práce. Byli mezi vámi tací, kteří opravdu svou práci plnili velmi dobře a spolupráce s nimi byla radost. Doufám, že se do školy v září budete těšit, nejen na spolužáky, učení, ale i na své učitele. Ještě jednou moc děkuji a přeji všem krásné a slunečné prázdniny. V září nashledanou. Jana Géringová

Mgr. Jana Géringová / 18. 6. 2020

Oznámení o zadání učiva v době uzavřené školy.

Milé žákyně, milí žáci, jednotliví učitelé vám vyvěsili, nebo vyvěsí do středy 18.3.2020 zadání domácí práce na týden dopředu (do středy 25.3.2020) pro svůj předmět.

Zadání se bude týkat hlavních předmětů. Z výtvarné výchovy, tělesné výchovy, hudební výchovy, informatiky a pracovní činnosti úkoly mít nebudete.

Prosím věnujte těmto úkolům a jejich vypracování pozornost, abyste si jednak oprášili své znalosti a nevypadli ze studijního tempa. Žádná mimořádná událost netrvá věčně a až jednou epidemie pomine a my se vrátíme do vyučování, tak ať mezitím nezapomenete své už získané znalosti.

Pokud se stav nezmění, přibližně za týden se na stránkách školy objeví zadání učiva zase na další týden.

Prosím sledujte tedy alespoň 1x týdně stránky třídy.

S přáním pevného zdraví a co nejméně obav.

Tomáš Plechatý

Tomáš Plechatý / 16. 3. 2020

Posudek zdravotní způsobilosti

Vážení rodiče,

na třídních schůzkách dne 10. 9. 2019 s Vámi osobně dořeším platnost posudků zdravotní způsobilosti.

Děkuji za pochopení

T. Plechatý