Extratřída

V letošním školním roce se IX.třída zapojila do projektu Nadačního fondu Tesco s názvem Extratřída.

Cílem našeho projektu bude obnovení a oprava pocitové stezky v Učebně v přírodě a dovybavení relaxační učebny.

A co je Extratřída? Podívejte se na stránky: www.extratrida.cz

Snad nám projekt vyjde, tak nám držte palce.

Náš projekt bylo podpořen částkou 31500,-Kč

Cílem projektu je oprava a úprava učebny v přírodě- pocitové stezky, doplnění interaktivních prvků do tohoto prostoru. Možná se nejedná o nic převratného, ale nám se bude v prostoru kolem školy více líbit. Doufáme, že naším projektem zaujmeme, protože je dobrý, smysluplný a hlavně- je pro všechny. Naše škola leží v okrajové části města, která má blízko k lesu a CEV Kladno - Čabárna. V tomto ekologickém středisku pořádají různé programy, které navštěvuje mnoho lidí. Vzhledem k tomu, že naše škola leží tzv. " na trase", využití naší učebny v přírodě s pocitovou stezkou je pro kolektivy možné.S CEV úzce spolupracujeme. Protože učebna v přírodě je v posledních letech poměrně hojně využívaná, už si zaslouží obnovu. A právě na ní jsou určené prostředky z projektu. Chtěli bychom tu do budoucna pořádat besedy, setkání, pořady s ekologickou tématikou, protože ekologie je významnou součástí našeho školního vzdělávacího programu. Učebna v přírodě je i v současné době otevřena veřejnosti, pořádáme tu různé akce a setkání.S projektem její využití rozhodně nekončí a v našich aktivitách budeme pokračovat i nadále.

21. 9. 2015