Eurorebus - zeměpisná soutěž

Dnes, 30.3.2016 se zástupci naší sedmé a osmé třídy zúčastili krajského kola zeměpisné soutěže Eurorebus. Jedná se o několik kol, kdy žáci prostřednictvím internetu odpovídají na různé typy otázek a sbírají body. V letošním roce jsme měli velké štěstí a úspěch, že jsme postoupili do krajského kola. Mezi nejlepších 10 tříd v každé kategorii jsme sice nepostoupili, ale to nic nemění na skutečností, že jsme měli možnost změřit své síly s ostatními. A byla opravdu velká konkurence. V sále bylo více než 400 dětí.

• Kategorie ZŠ 01 - reprezentanti  školy: Martina Cajthamlová, Anna Marie Hajníková, Jiří Deák
  • Kategorie ZŠ 02 - reprezentanti školy: Kamila Franková, Lucie Jehličková, Tomáš Styblík

30. 3. 2016