Zeměpisná olympiáda - okresní kolo

Dne 20. 2. 2019 se vybraní žáci školy zúčastnili okresního kola Zeměpisné olympiády. Soutěžící pracovali na třech testech - práce s atlasem, písemný test geografických znalostí a praktická část.

Soutěžilo se ve třech kategoriích - Kategorie A - 6. třída - Eliška Kubíková, Markéta Semerádová

Kategorie B - 7. třída - Jana Hošťálková, Eliška Nešlehová

Kategorie C - 8. a 9. třída - Martin Sládek, Kateřina Jehličková

Velkým úspěchem bylo 10. místo žákyně 9. třídy Kateřiny Jehličkové, která je úspěšnou řešitelkou Zeměpisné olympiády již poněkolikáté. Blahopřejeme.

Ostatním soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy a přejeme úspěchy ve školní výuce.

21. 2. 2019