Okresní a krajské kolo soutěže Indiánská stezka

6.6.2011 a 7.6.2011 se žáci naší školy již tradičně zúčastnili soutěže Indiánská stezka. Tato soutěž je velmi náročná nejen po fyzické stránce - soutěžící celou dobu běží na čas určenou značenou trasu, ale i po stránce vědomostní a dovednostní.

Za naši základní školu se zúčastnily dvoučlenné hlídky ve složení Tomáš Harigel + Petr Marxgut( žáci 7. třídy) a Petr Harigel + Vilém Stříbrný ( žáci 9. třídy).

V okresním kole se žáci umístili na druhém, respektive třetím místě a postoupili do kola krajského, kde se hlídka žáků 7. třídy umístila na druhém místě a postupuje do kola celostátního, které se uskuteční během měsíce září. Pro naši školu je to velký úspěch a klukům patří velký dík za reprezentaci školy.

Děkujeme a přejeme hodně úspěchů v dalším klání.

Jiřina Bejčková, Jana Géringová

12. 6. 2011