Škola v přírodě - RS Pod Kempem

Termín: 13. 5. 2019 - 17. 5. 2019

Ubytování je zajištěno v rekreačním středisku Pod Kempem ve středních Čechách v Jesenici u Rakovníka. Pro žáky a učitele ZŠ Velvarská je rezervován celý areál: ubytování v pevné budově a chatách s vlastním sociálním zařízením. Kapacita budovy je cca 75 lůžek ve 2-5 lůžkových pokojích, ubytování pro menší děti. Sociální zařízení je společné – pro chlapce a dívky zvlášť. Kapacita chat je cca 80 lůžek ve 2-4 lůžkových pokojích. Celý areál (budova i chaty) prošel v letech 2016/17 kompletní rekonstrukcí. Vše je zde nové. Dojezdová vzdálenost od školy je asi 60 minut.

Stravování je zajištěno v jídelně střediska – celková kapacita 60 míst k sezení. Zahájení stravy obědem v den příjezdu a ukončení snídaní v den odjezdu. Příprava diet pro děti s omezením ve stravě je možná – stačí všechna upozornění k jídelníčku projednat předem.

Program pro děti: Na každé odpoledne je pro děti zajištěn zábavný herní program s pobytovou hrou pod vedením zkušených vychovatelů.

V ceně je zahrnuto: Ubytování v pevné budově, lůžkoviny, stravování (plná penze + 2 svačiny + pitný režim), doprava zájezdovým autobusem od budovy školy do areálu a zpět, odpolední a večerní program pro děti, kvalifikovaný zdravotník, vybavená lékárna, herní materiál, diplomy a odměny pro děti, DPH. Cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 120 platících účastníků.

Jak je to v případě nemoci dítěte: Pokud Vaše dítě onemocní těsně před odjezdem a nebude moci na pobyt nastoupit, platba Vám bude po ukončení pobytu vrácena v plné výši, pokud celkový počet zúčastněných dětí neklesne pod minimální stanovenou hranici.

Pojištění pobytu včetně pojištění storna: Nabízíme možnost přiobjednat pro Vaše dítě na pobyt cestovní pojištění včetně pojištění storna. Pojištění je volitelné, stačí na přihlášce zakroužkovat, zda o něj máte zájem či nikoli.

Celková cena: 3.390,- Kč / Splatnosti: záloha 1.500,- Kč do 15. 2. 2019 / doplatek 1.890,- Kč do 31. 3. 2019. Cestovní pojištění včetně pojištění storna je volitelné za příplatek 100,- Kč. Úhrada s doplatkem do 31. 3. 2019

Adresa ŠvP:

Rekreační středisko Pod Kempem