Škola v přírodě - Český ráj, Malá Skála

Termín: 11. 5. 2020 - 15. 5. 2020

Ubytování pro žáky a učitele je zajištěno v hotelu Skála s dlouholetou tradicí se strategickou polohou v centru
klidné obce Malá Skála nedaleko města Turnova. Pokoje jsou 2-6 lůžkové s vlastním sociálním zařízením. Celková
kapacita hotelu je 95 lůžek. Dojezdová vzdálenost od školy je asi 80 minut.

Stravování je zajištěno v jídelně hotelu – celková kapacita 60 míst k sezení. Zahájení stravy obědem v den příjezdu a ukončení snídaní v den odjezdu. Příprava diet pro děti s omezením ve stravě je možná – stačí všechna upozornění k jídelníčku projednat předem.

Program pro děti:Dopoledne probíhá pod vedením učitelů školy. Na každé odpoledne je pro děti zajištěn zábavný herní program s pobytovou hrou pod vedením zkušených vychovatelů.

V ceně je zahrnuto: Ubytování v hotelu, lůžkoviny, stravování (plná penze + 2 svačiny + pitný režim), doprava zájezdovým autobusem od školy do areálu a zpět, odpolední a večerní program pro děti, kvalifikovaný zdravotník, vybavená lékárna, herní materiál, diplomy a odměny pro děti, DPH. Cena platí při obsazení zájezdu minimálním počtem 75 platících účastníků.

Jak je to v případě nemoci dítěte: Pokud Vaše dítě onemocní těsně před odjezdem a nebude moci na pobyt nastoupit, platba Vám bude po ukončení pobytu vrácena v plné výši, pokud celkový počet zúčastněných dětí neklesne pod minimální stanovenou hranici. Pokud celkový počet dětí klesne pod tuto hranici, vztahují se na tyto účastníky stornovací poplatky ve výši zálohy 2.000,- Kč za osobu.

Pojištění pobytu včetně pojištění storna: Nabízíme možnost přiobjednat pro Vaše dítě na pobyt cestovní pojištění
včetně pojištění storna v ceně 100,- Kč/pobyt. Pojištění je volitelné, stačí zakroužkovat, zda o něj máte zájem či nikoli.
V případě nemoci dítěte pak bude navrácení platby řešeno přes pojišťovnu v rámci cestovního pojištění (pojišťovna
vrací 80% z ceny pobytu bez pojištění). Uplatní se v případě, kdy celkový počet dětí klesne pod minimální hranici.

Celková cena: 3.690,- Kč | Splatnosti: záloha 2.000,- Kč do 15. 1. 2020 • doplatek 1.690,- Kč do 31. 3. 2020.