Online odpoledne

2. 4.
2020

Milé děti, zveme Vás na živé setkání přes mobilní aplikaci. V této nelehké době se nám po Vás moc stýská a rády bychom si s Vámi aspoň chvilku popovídaly o tom, jak se máte, co děláte a jak se daří vašim rodinám.

• V pondělí 6. 4. 2020 od 13. 00hodin.
  • Jak nainstalovat aplikaci do mobilu vám ukáže návod v příloze (tento krok udělejte pouze v případě, že aplikaci nemáte)
  • Jak spustit aplikaci na mobilu naleznete také v příloze (PDF s příslušným jménem)

Odkaz, na který kliknete se vám zobrazí - Z D E - v pondělí 6. 4. ve 13.00hodin.

Budeme se na Vás všechny moc a moc těšit.

Vaše vychovatelky Jitka a Adéla.

Skřítek Vítek a jeho tělo - úkoly

1. 4.

Ahoj děti,

máme tu měsíc duben a naše téma je Skřítek Vítek a jeho tělo. Tento měsíc se hodně zabýváme zdravou stravou a každý rok si ve družině něco zdravého připravíme. Jelikož jsme teď v situaci, kdy si nemůžeme udělat zdravé pochoutky společně, pojďte to zkusit doma s pomocí vašich rodičů.

Máme pro vás následující úkoly, které jistě potěší vás i vaše chuťové buňky.

• 30. 3. - 5. 4. 2020 - vytvořte jakoukoli zdravou pomazánku.

• 6. 4. - 12. 4. 2020 - vytvořte zdravý nepečený nebo klidně i pečený moučník.

• 13. 4. - 19. 4. 2020 - sestavte ze zdravých potravin nějaký obrázek (ovoce, zelenina, …).

• 20. 4. - 26. 4. 2020 - vytvořte zeleninový nebo ovocný salát.

Opět se s vaším výtvorem vyfoťte, můžete klidně přidat i recept a pošlete na e-mail: adela.urminska@zsmsvelvarska.cz. Fotografie můžete posílat průběžně.

Za každý splněný úkol získáte 5 hvězdiček do našeho celoročního bodování.

Moc se těšíme na vaše výtvory! I my se zapojíme a něco vytvoříme.

Vaše vychovatelky

Jitka a Adéla

Malované poděkování pro složky IZS (Integrovanný záchranný systém) + ostatní složky

29. 3.

Ahoj děti!

Máme pro vás úkol, samozřejmě nepovinný, ale věříme, že mnohé z vás bude bavit.

Pojďme poděkovat složkám IZS (Integrovaný záchranný systém) i ostatním složkám za jejich práci v těchto těžkých časech.

Vaším úkolem bude nakreslit/namalovat obrázek pro hasiče, zdravotní sestřičky, lékaře či policisty.  Můžete využít libovolnou techniku.

S obrázkem se vyfoťte, můžete přidat i vzkaz a pošlete na e-mail: adela.urminska@zsmsvelvarska.cz. Fotografie zveřejníme na stránkách školy, ale také je přepošleme příslušným složkám.

Ukažme jim, že si jejich práce vážíme a myslíme na ně. Určitě jim to pomůže nalít trochu energie do žil!

Těšíme se na vaše výtvory

Vaše vychovatelky Adéla a Jitka

Jak trávíme čas, když nemůžeme být spolu...

22. 3.

Milí rodiče, milé děti,

mrzí nás, že se situace zkomplikovala natolik, že nemůžeme společně trávit čas ve školní družině.

Vzhledem k tomu, že se děti nepotkávají ve škole ani venku a mnohdy na sebe nemají kontakt, chtěly bychom se se všemi spojit alespoň skrze fotogalerii, kterou společně vytvoříme.

Prosíme vás tedy o zaslání fotografie (může jich být i více), kterou pak vyvěsíme na webové stránky školy. A téma? Jak trávíte čas v současných dnech. Na fotografii může být v podstatě cokoli - od vyrábění, učení, dovádění s domácím mazlíčkem, po vzkaz kamarádovi, … Zapojíme se i my.

Fotografie posílejte na e-mail: adela.urminska@zsmsvelvarska.cz

Snad se náš nápad zalíbí i vám a zapojíte se. Moc se na všechny příspěvky těšíme!

Přejeme všem v těchto těžkých časech hlavně hodně zdraví a věříme, že se brzy shledáme v naší družině!

Všechny moc zdraví vaše vychovatelky Jitka a Adéla

Obědy

2. 3.
2020

Vážení rodiče, na začátku každého měsíce je nutné přihlásit dětem obědy! Od začátku šk. roku se obědy nenastavují automaticky. Jídelníček je na stránkách již několik dní předem. Změnu stravy můžete provést do 6.00hodin stávajícího dne. Děti nemohou dostat oběd, pokud nejsou přihlášeny. Obědy, prosím, vybírejte s dětmi. Děkujeme za pochopení.

Platba za ŠD - 2. pololetí 2019/2020

8. 1.
2020

• Žádám o uhrazení poplatku na 2. pololetí šk. roku 2019/2020.
  • Poplatek 1000.- Kč uhraďte převodem nejpozději do 24. 1. 2020 (pátek) na účet školy - 388 152 309/0800.
  • Do poznámky uveďte: ŠD, jméno a příjmení dítěte a třídu, kterou dítě navštěvuje.
  • Ranní ŠD máte již uhrazenou v 1. pololetí.

Omluvenky dětí

1. 11.

Vážení rodiče,

z důvodu bezpečnosti vašich dětí je nutné, aby děti nosily omluvenky pro uvolňování ze ŠD na tiskopise k tomu určeném.

Žádost o uvolnění si můžete stáhnout z webových stránek ŠD (sekce dokumenty). Jsou také k dispozici u všech p. vychovatelek.​

Děkujeme za pochopení.