Družinový časopis

3. 7.
2024

Opět tu máme náš družinový časopis. V červnovém vydání si můžete přečíst a prohlédnout co jsme všechno prožili a dělali.

Zde je odkaz:

Výzva-Pošli pozdrav z prázdninového putování

2. 7.

Milé děti,

pokud budete na nějaké krásné dovolené, táboře nebo na zajímavém místě, tak nám pošlete foto z Vašich prázdninových cest.

• Fotografie zasílejte na email: jitka.zachova@zsmsvelvarska.cz
  • Na webu ŠD je budeme postupně zveřejňovat a v září na vás bude čekat malá odměna.
  • Fotografií můžete poslat i více z různých míst i aktivit.

Užijte si léto a moc se budeme těšit na prázdninovou fotogalerii!

Krásné prázdniny

2. 7.

Vážení rodiče, milé děti,

přejeme Vám všem krásné, klidné, slunečné a pohodové prázdniny. Dětem hodně nových kamarádů a spoustu neopakovatelných prázdninových zážitků. Vám dospělým relaxaci a pohodu při zasloužené dovolené.

Děkujeme všem za úžasnou spolupráci po celý školní rok a v září se na Vás všechny budeme moc a moc těšit.

Vaše vychovatelky Jitka, Veronika a Renáta

Děkujeme všem dětem i rodičům za kytičky a dárečky, které nám udělaly na konci školního roku velikou radost.

Stanovení úplaty za zájmové vzdělávání ve školní družině a školním klubu od 1. 9. 2024

5. 6.
2024

Bližší informace ke stanovení úplaty za zájmové vzdělávání ve školní družině a školním klubu  od 1. 9. 2024 naleznete zde

Kontakt na vychovatelky

28. 8.
2023

V případě potřeby kontaktujte, prosím, paní vychovatelku:

Jitka Zachová - 603 720 602 -jitka.zachova@zsmsvelvarska.cz

Veronika Gütlová - 606 079 752- veronika.gutlova@zsmsvelvarska.cz

Renáta Čermáková - 606 079 751-renata.cermakova@zsmsvelvarska.cz

Omluvenky dětí

28. 8.
2023

Vážení rodiče,

z důvodu bezpečnosti vašich dětí je nutné, aby děti nosily omluvenky pro uvolňování ze ŠD na tiskopise k tomu určeném.

Žádost o uvolnění si můžete stáhnout z webových stránek ŠD (sekce dokumenty). Jsou také k dispozici v každém oddělení u p. vychovatelek.​

Děkujeme za pochopení.