Krásné prázdniny

27. 6.

Vážení rodiče, milé děti,

přejeme Vám všem krásné, klidné, slunečné a pohodové prázdniny. Dětem hodně nových kamarádů a spoustu neopakovatelných prázdninových zážitků. Vám dospělým relaxaci a pohodu při zasloužené dovolené.

Děkujeme všem za úžasnou spolupráci po celý školní rok a v září se na Vás všechny budeme moc a moc těšit.

Vaše vychovatelky Jitka Zachová, Adéla Urminská a Žaneta Viktorová

10. 6.
2021

Děkujeme dětem, rodičům i všem zaměstnancům školy za sponzorský dar pro SOVU PÁLENOU do záchranné stanice v AVESU Čabárna.

Podařilo se nám díky Vám všem vybrat krásnou částku 4 100.-Kč, kterou jsme dnes při našem pochodu předali.

Finanční prostředky budou využity na krmení, ošetření a následnou péči.

Děkujeme, že jste přispěli na dobrou věc.

Děti a vychovatelky.

Získali jsme certifikát

9. 6.
2021

Naše školní družina je dlouhodobě zapojena do mezinárodního projektu: LES VE ŠKOLE, ŠKOLA V LESE. Opět jsme získali prestižní certifikát za práci, kterou děti plní v rámci odpoledního programu ve školní družině, kdy se učíme chránit přírodu, pomáhat zvířátkům a celkově pečovat o životní prostředí. Stali jsme se také patrony části nového pralesa, který vzniká na Ještědském hřebeni.

Ke stažení:

Kontakt na vychovatelky

12. 4.
2021

V případě potřeby kontaktujte, prosím, vychovatelku, která je přímo u dané třídy.

1. třída, 2. třída - Jitka Zachová - 603 720 602

3. třída - Adéla Urminská - 606 079 751

4. třída, 5. třída - Žaneta Viktorová - 606 079752

Roušky

7. 4.

Vážení rodiče,

děti ve školní družině potřebují 2 roušky a sáček na použité roušky.

• Čistou roušku měníme hned po obědě a po příchodu do družinky.
  • Další čistou roušku potřebujeme po vycházce.(Roušky vlhnou a ztrácí tak svoji funkci).
  • Po celý den pobytu ve školní družině mají děti i vychovatelky povinnost nosit roušky nebo respirátory.
  • Pravidelně větrat a dezinfikovat se.
  • Děkujeme za pochopení

Omluvenky dětí

1. 11.

Vážení rodiče,

z důvodu bezpečnosti vašich dětí je nutné, aby děti nosily omluvenky pro uvolňování ze ŠD na tiskopise k tomu určeném.

Žádost o uvolnění si můžete stáhnout z webových stránek ŠD (sekce dokumenty). Jsou také k dispozici u všech p. vychovatelek.​

Děkujeme za pochopení.