Štrúdlování a posezení u ohníčku

2. 9.

Dne 25. 9. 2019 - středa budeme mít ve všech družinkách tradiční akci s názvem

„Štrúdlování“

Děti se budou učit, jak se taková dobrota připravuje. Všechny suroviny děti dostanou v ŠD, tak nic neposílejte. Naše snažení budete moct ochutnat na naší společné akci

Ve čtvrtek 26. 9. 2019 od 15:00hodin, kdy pořádáme na zahradě ŠD Fr. Oplta

„Posezení u ohníčku s ochutnávkou štrúdlů“

• Ráda bych poprosila šikovné maminky, babičky, tety, zda by nás v tomto snažení nepodpořily upečením vlastního jakéhokoli závinu.
  •  Všechny dobroty můžete nosit ve středu nebo čtvrtek do všech družin. Výrobky, prosím, podepište.
  • Společně vše ochutnáme ve čtvrtek při opékání.
  • Do akce se zapojí nejen děti, ale i vychovatelky a doufám, že i vy.

Těšíme se na všechny rodiče, kamarády a známé, kteří mezi nás přijdou.

Letos chceme vydat družinovou kuchařku s recepty a dobrotami, které budeme v průběhu roku připravovat. Budeme rády, pokud se budete chtít zapojit i vy rodiče a pošlete nám Váš rodinný recept na jakýkoli závin nebo dobrotu, která se ve Vaší rodině předává z generace na generaci. Děkujeme.

28. 8.

Vážení rodiče, žádáme Vás, abyste se seznámili:

• s vnitřním řádem školní družiny, řádem školy a ostatními dokumenty, které jsou pro provoz družiny velmi důležité.
  • při vyplňování přihlášky budete potřebovat aktuální telefonní kontakt, na kterém Vás bude možno kdykoli zastihnout nebo kontakt na další rodinné příslušníky.
  • připravte si také, prosím, čísla občanských průkazů pro pověřené osoby, které děti budou moci vyzvedávat.

Všechny dokumenty a informace najdete na webu školní družiny v sekci dokumenty.

Děkujeme.

Omluvenky dětí

1. 11.

Vážení rodiče,

z důvodu bezpečnosti vašich dětí je nutné, aby děti nosily omluvenky pro uvolňování ze ŠD na tiskopise k tomu určeném.

Žádost o uvolnění si můžete stáhnout z webových stránek ŠD (sekce dokumenty). Jsou také k dispozici u všech p. vychovatelek.​

Děkujeme za pochopení.