Družinový časopis

1. 3.
2024

Opět tu máme náš družinový časopis. Každý měsíc se můžete těšit na nové číslo, ve kterém naleznete shrnutí předešlého měsíce.

Zde je odkaz:

Vynášení Morany a vítání jara+ohníček

19. 2.
2024

V pátek 22. 3. 2024 společná akce všech oddělení. Průvod s Moranou vyrazí od školy ihned po výuce. Dáme si všichni aktovky na odloučené pracoviště. Poté projdeme částí Švermova a na zahradě ŠD budou připraveny hry a soutěže.

• Na zahradě v ŠD se rozloučíme s paní ZIMOU a přivítáme JARO.
  • Společně si vyrobíme LÍTO (ozdobená živá větvička pentlemi).
  • Každé dítě si přinese mašli, stuhu nebo barevné lýko, které uvážeme na proutky, jako symbol jara, radosti a nového života.
  • Po 15hodině zapálíme oheň a opečeme něco dobrého. Děti si přinesou uzeninu, kterou mají rády. Opékání pouze s rodiči.
  • Této akce se mohou zúčastnit i rodiče a sourozenci.
  • Odchody všech dětí z odloučeného pracoviště Fr. Oplta 1441.
  • Na všechny se budeme moc těšit.

Předvelikonoční týden barev

19. 2.
2024

18. 3. - 22. 3. 2024 budeme mít ve všech oddělení předvelikonoční týden barev.

• Každý den děti přijdou oblečeny v barvě, která je určena pro ten den.
  • Čím více barev budou mít děti na sobě, tím lépe-triko, kalhoty, ponožky, sponky, šátek.....
  • Získají tak body do naší celoroční soutěže.

Pondělí - modrá barva

Úterý - oranžová barva

Středa - černá barva

Čtvrtek - zelená barva

Pátek - červená barva

Oblečení

30. 11.
2023

• Prosíme rodiče, aby dětem do ŠD dali vhodné oblečení na pobyt venku. Chodíme na vycházky každý den pokud to počasí dovolí. Aktuálně se budeme snažit využít co nejvíce sněhové nadílky.
  • Děti by v ŠD měly mít: zateplené kalhoty nebo oteplováky, čepici, šálu, rukavice, teplou mikinu, vhodnou zimní obuv.
  • Na případné převlečení z mokrých věcí dejte dětem, prosím, náhradní věci do sáčku (ponožky, spodní prádlo, triko...).
  • Děkujeme.

Kontakt na vychovatelky

28. 8.
2023

V případě potřeby kontaktujte, prosím, paní vychovatelku:

Jitka Zachová - 603 720 602 -jitka.zachova@zsmsvelvarska.cz

Veronika Gütlová - 606 079 752- veronika.gutlova@zsmsvelvarska.cz

Renáta Čermáková - 606 079 751-renata.cermakova@zsmsvelvarska.cz

Omluvenky dětí

28. 8.

Vážení rodiče,

z důvodu bezpečnosti vašich dětí je nutné, aby děti nosily omluvenky pro uvolňování ze ŠD na tiskopise k tomu určeném.

Žádost o uvolnění si můžete stáhnout z webových stránek ŠD (sekce dokumenty). Jsou také k dispozici v každém oddělení u p. vychovatelek.​

Děkujeme za pochopení.