27. 6.

Vážení rodiče, milé děti,

přejeme Vám všem krásné, klidné, slunečné a pohodové prázdniny. Dětem hodně nových kamarádů a spoustu prázdninových zážitků. Vám dospělým relaxaci a pohodu při zasloužené dovolené a hodně neopakovatelných zážitků s Vašimi dětmi.

Děkujeme všem za úžasnou spolupráci po celý školní rok a také za květiny i dárečky, které nám udělaly velikou radost.

V září se na Vás všechny budeme moc těšit.

Jitka Zachová a Adéla Jochová, vychovatelky ŠD.

Zápis do ŠD 2019/2020

25. 6.

Zápis do školní družiny pro školní rok 2019/2020.

• V pondělí 2. 9. 2019 dostanou děti od 1. - 5. třídy přihlášky do školní družiny spolu s informacemi a přihláškou na ranní provoz.
  • Družina bude v plném provozu od úterý 3. 9. 2019 pouze pro přihlášené děti.

(Děti musí odevzdat přihlášku na ranní i odpolední provoz - přinesou s sebou, ráno si vyberu + aktivovaný a zaplacený čip na obědy).

ranní : 6.30-7.30 v hlavní budově školy

odpolední : 11. 40-16.30hodin

• Odpolední provoz bude v prvním týdnu končit na odloučeném pracovišti Fr. Oplta 1441.

O zařazení dítěte k zájmovému vzdělávání rozhoduje ředitelka školy. Do družiny je dítě přijato na základě řádně a pravdivě vyplněné a odevzdané přihlášky vedoucí vychovatelce.

Omluvenky dětí

1. 11.

Vážení rodiče,

z důvodu bezpečnosti vašich dětí je nutné, aby děti nosily omluvenky pro uvolňování ze ŠD na tiskopise k tomu určeném.

Žádost o uvolnění si můžete stáhnout z webových stránek ŠD (sekce dokumenty). Jsou také k dispozici u všech p. vychovatelek.​

Děkujeme za pochopení.