Hasiči

23. 5.
2019

• Ve středu 5. 6. 2019 k nám přijedou příslušníci HZS Kladno i se svojí technikou a vybavením.
  • Děti si budou moci prohlédnout hasičské auto a dozvědí se zajímavosti z náročné práce hasiče.
  • Tato akce se uskuteční v rámci odpoledního programu ŠD + Švermováčku od 13. 30-15.00hodin.
  • V této době nejsou možné odchody vašich dětí. Budeme mimo areál ŠD.
  • Děkujeme za pochopení

Oblečení

20. 5.
2019

Vážení rodiče, v družině se nám hromadí oblečení, které neustále nabízíme, ale ničí není. Tyto věci si můžete vyzvednout až do konce května při odchodu vašeho dítěte. Věci, které nám zůstanou budou zlikvidovány.

• V sáčku by děti měly mít i náhradní oblečení při nepříznivém počasí, aby se měly do čeho převléknout. Dále tepláky na pobyt venku, náhradní triko, kraťasy, ponožky, ale i spodní prádlo.

Volby - odchody dětí

20. 5.
2019

• V pátek bude končit výuka všem dětem mimořádně v 11. 4Ohodin z důvodu voleb.
  • Odchody dětí ze školní družiny možné hned po obědě. (Dejte dětem, prosím, papír o mimořádném odchodu. Dáme je přednostně na oběd. Nejprve půjdou na oběd velké děti z druhého stupně. Družina bude tedy čekat).
  • V hlavní budově školy budeme zůstávat cca do 13. 00hodin a poté si přejdeme na odloučené pracoviště Fr. Oplta 1441.
  • Odtud odchody možné během celého odpoledne až do 16. 30hodin.

Omluvenky dětí

1. 11.

Vážení rodiče,

z důvodu bezpečnosti vašich dětí je nutné, aby děti nosily omluvenky pro uvolňování ze ŠD na tiskopise k tomu určeném.

Žádost o uvolnění si můžete stáhnout z webových stránek ŠD (sekce dokumenty). Jsou také k dispozici u všech p. vychovatelek.​