Provoz ŠD od 19. 4. - 23. 4. 2021

17. 4.
2021

provoz družiny bude zajištěn pro žáky přihlášené k pravidelné docházce pro 2. a 4., třídu.
  • provoz ŠD je umožněn za dodržení podmínky homogenity skupiny žáků jedné třídy. Žáci 2. a 4. třídy, kteří jsou přihlášeni do ŠD, budou tedy pokračovat ve stejné skupině i v odpolední družině.
  • ranní školní družina bude v provozu po celý týden od 6.30 -7.30hodin mimo testovací dny.
  • odpolední odchody žáků ze školní družiny zůstává stejný jako před distanční výukou.

• Ranní provoz v týdnu od 19. 4. - 23. 4. 2021

2. třída - ranní družina - 6. 30 - 7. 30hodin v družině v hlavní budově v učebně č. 5

Děti v úterý, středu a v pátek přichází hlavním vchodem, zvoní na zvonek ŠD, dezinfikují se a odchází do ŠD.

V testovací dny-pondělí a čtvrtek přichází děti podle rozpisu.

• Odpolední provoz

2. třída - odchody možné po obědě dle aktuálního rozvrhu od hlavní budovy školy. Další odchody možné

od 15. 00 - 16. 30hodin.

4. třída - odchody možné po výuce dle aktuálního rozvrhu a obědě z hlavní budovy školy.  Další odchody

od 15. 00 - 16. 30 hodin z odloučeného pracoviště Fr. Oplta 1441.

• Odchody na vycházky kolem 13. 15 - 15. 00hodin. V tuto dobu si děti nebudete moci vyzvedávat.

Kontakt na vychovatelky

12. 4.
2021

V případě potřeby kontaktujte, prosím, vychovatelku, která je přímo u dané třídy.

1. třída, 4. třída - Jitka Zachová - 603 720 602

2. třída, 3. třída - Adéla Urminská - 606 079 751

IZS odpoledne - Žaneta Viktorová - 606 079752

Sledujte, prosím, průběžně stránky školní družiny. Jakmile se změní situace, budete okamžitě informováni.

Roušky

7. 4.

Vážení rodiče,

děti ve školní družině potřebují 2 roušky a sáček na použité roušky.

• Čistou roušku měníme hned po obědě a po příchodu do družinky.
  • Další čistou roušku potřebujeme po vycházce.(Roušky vlhnou a ztrácí tak svoji funkci).
  • Po celý den pobytu ve školní družině mají děti i vychovatelky povinnost nosit roušky nebo respirátory.
  • Pravidelně větrat a dezinfikovat se.
  • Děkujeme za pochopení

Omluvenky dětí

1. 11.

Vážení rodiče,

z důvodu bezpečnosti vašich dětí je nutné, aby děti nosily omluvenky pro uvolňování ze ŠD na tiskopise k tomu určeném.

Žádost o uvolnění si můžete stáhnout z webových stránek ŠD (sekce dokumenty). Jsou také k dispozici u všech p. vychovatelek.​