Provoz ŠD - 29. 6. 2018

7. 6.
2018

• V pátek 29. 6. 2018 bude končit provoz školní družiny ve 13.00hodin na odloučeném pracovišti.
  • Děti si po skončení výuky v 8.40hodin půjdou vyzvednout do jídelny hamburger, který mají k obědu.
  • Poté děti, které budou přihlášeny do ŠD budou zůstávat cca do 10.00hodin ve školní družině ve škole, kde si je také můžete vyzvednout.
  • Po 10.00hodině si se všemi věcmi děti přejdou na odloučené pracoviště Fr. Oplta 1441.
  • Odtud odchody možné od 12.00-13.00hodin.
  • V případě potřeby odchodu v jiný čas volejte na mobil 603 720 602-J. Zachová

Odchody dětí - II. oddělení-p. vych. Nobilisové!!!

17. 5.
2018

• Od pátku 18. 5. 2018 až do konce školního roku odchody dětí II. oddělení ŠD z odloučeného pracoviště Fr. Oplta 1441.
  • Děti budou ve škole zůstávat do doby vycházky cca13.45-14.00hodin.
  • Poté si přejdou pod dohledem p. vychovatelky s aktovkou a všemi věcmi do dolní družiny.
  • Odtud odchody možné od 15.00-16.30hodin.
  • Děkujeme za pochopení.

Výstava Mayrovka

25. 3.
2018

Naše školní družina se účastní výstavy v Hornickém domku - JARO ZAČALO. Na konci šk. roku jsme s dětmi vytvořili trojrozměrnou práci Ferda Mravenec a Beruška.

• Výstava Jaro začala dne 20. března, v Hornickém domečku.
  • Vidět zde můžete výtvarné práce děti z mateřských  a základních škol z Kladenska.
  • Výstava Jaro je soutěžní a pro své favority můžete hlasovat do 20. června.

Mezinárodní výstava dětských výtvarných prací v Lidicích

17. 3.
2018

Naše školní družina se účastní Mezinárodní dětské výtvarné soutěže v Lidicích. Pod vedením p. vych. A. Jochové vytvořily děti v ranní družině výtvarné práce na téma : VODA (nad zlato)

• 1. 6. 2018 VERNISÁŽ – slavnostní zahájení výstavy s předáním cen medailistům z ČR a vybranému zahraničnímu účastníkovi
  • 1. 6.-25. 11. 2018 - výstava všech oceněných prací v Lidické galerii

Tato výstava získala během své historie mezinárodní věhlas a stala se jednou z největších a nejstarších výstav dětské tvorby v Evropě i ve světě. V posledních letech do ní přichází přes 25 000 prací z více než 80 zemí celého světa.

Děkujeme dětem i p. vychovatelce za prezentaci naší školy.

Omluvenky dětí

1. 11.

Vážení rodiče,

z důvodu bezpečnosti vašich dětí je nutné, aby děti nosily omluvenky pro uvolňování ze ŠD na tiskopise k tomu určeném.

Žádost o uvolnění si můžete stáhnout z webových stránek ŠD (sekce dokumenty). Jsou také k dispozici u všech p. vychovatelek.​

Děkujeme za pochopení.

25. 9.

• Děkujeme p. Rýdlové a p. Kodanychovi za papíry na kreslení.
  • Děkujeme p. Kopecké za zajištění sponzorského daru pro děti od společnosti Lego Kladno.
  • Děkujeme p. Kozákové a jejímu manželovi za papíry na malování, kterých máme stále velký nedostatek.
  • Děkujeme p. Zelenkové za skleničky od výživy pro pracovní činnosti a p. Castilho za skleničky na sněžítka.
  • Děkujeme p. P. Švejcarovi za svíčky na naše vánoční tvoření.
  • Děkujeme p. Zelenkové za okrasné dýně na rukodělné činnosti a výzdobu.
  • Děkujeme paní Smetanové za krásné dýně na naši akci.
  • Děkujeme za kaštany, které využijeme při rukodělných činnostech.
  • Děkujeme paní Rýdlové za papíry na malování.
  • Děkujeme paní Švejcarové - babičce Pepči, za zbytky chemlonu, bavlnek, vln pro naše tvoření.
  • Děkujeme mamince Sofinky Rákošové za velikou dýni pro naše tvoření.
  • Děkujeme mamince Martina Samuela za donesenou dýni.
  • Děkuji p. Hokůvové za nádherné zelené rostliny a dekorace na vyzdobení třídy školní družiny.
  • Děkuji p. Petře Beljanské za pomoc při pečení perníčků a za sponzorský dar.
  • Děkuji p. Pavlovi Švejcarovi za nařezání dřevěných kol na vánoční výstavu a za sponzorský dar pro VV činnosti.
  • Děkuji paní Babukové za dřevěné týble. Využijeme při pracovních činnostech a jako oporu k rostlinkám.
  • Děkuji paní R. Katreňákové za barevné papíry na rukodělné činnosti.
  • Děkujeme mamince Moniky Lamerové paní Šilhavé za " KOUZELNÁ BRČKA " pro všechna oddělení.
  • Děkuji paní Babukové za papíry na malování.
  • Děkujeme všem maminkám a babičkám za úžasné štrúdly, které poslaly.