Posezení u ohníčku

24. 9.

Vážení rodiče.

• Zítra 26. 9. 2018 se na Vás i Vaše děti budeme moc těšit.
  • Máme pro Vás připravené krátké vystoupení, budete si moci prohlédnout naši výtvarnou práci na tema MĚSTO, a pak už se pustíme do ochutnávek štrúdlů a opékání.
  • Začátek akce v 15.00hodin na zahradě Fr. Oplta 1441.

S sebou: něco dobrého na opečení, chléb nebo pečivo a dobrou náladu.

• Konec akce mezi 17.00-18.00hodinou.

UPOZORNĚNÍ

Oddělení p. vychovatelky Nobilisové si přejde ve 13. 30hodin na odloučené pracoviště Fr. Oplta 1441 i s aktovkami. Vyzvedávání dětí v tento den bude po celé odpoledne z odloučeného pracoviště. Děti se tedy po vycházce nebudou vracet ke škole. Děkujeme za pochopení.

Štrúdlování a posezení u ohníčku

11. 9.

Dne 25. 9. 2018 - úterý budeme mít ve všech družinkách tradiční akci s názvem

„Štrúdlování“

Děti se budou učit, jak se taková dobrota připravuje. Všechny suroviny děti dostanou v ŠD, tak nic neposílejte. Naše snažení budete moct ochutnat na naší společné akci

Ve středu 26. 9. 2018 od 15:00hodin, kdy pořádáme na zahradě ŠD Fr. Oplta

„Posezení u ohníčku s ochutnávkou štrúdlů“

• Ráda bych poprosila šikovné maminky, babičky, tety, zda by nás v tomto snažení nepodpořily upečením vlastního jakéhokoli závinu.
  •  Všechny dobroty můžete nosit v úterý nebo středu do všech družin. Výrobky, prosím, podepište.
  • Společně vše ochutnáme ve středu na opékání.
  • Do akce se zapojí nejen děti, ale i všechny vychovatelky a doufám, že i vy.

Těšíme se na všechny rodiče, kamarády a známé, kteří mezi nás přijdou.

Odchody oddělení p. vych. D. Nobilisové

7. 9.
2018

Děti, které mají kmenovou družinu ve škole mají odchody následovně:

• od 15.00 - 15.30 od školy. Poté si pod dohledem p. vychovatelky přechází i se všemi věcmi na odloučené pracoviště.
  • od 15.40 - 16.30 odchody všech dětí z odloučeného pracoviště Fr. Oplta 1441, kde je stanoven konečný provoz pro všechna oddělení ŠD.

Platba školní družiny

6. 9.
2018

Do školní družiny při ZŠ a MŠ Kladno, Velvarská 1206 jsou přijaty všechny děti od 1. - 5. třídy, které měly zájem.

Od 7. 9. 2018 můžete hradit poplatky za ranní a odpolední provoz školní družiny pouze převodem na účet školy. Pro lepší zařazení platby nezapomeňte uvést do poznámky "ŠKOLNÍ DRUŽINA"

Do poznámky uveďte:

Školní družina, jméno a příjmení dítěte, třídu.

• ranní ŠD - 200.- Kč na celý školní rok
  • odpolední provoz - 1000.- Kč za pololetí.

Platbu můžete poslat dohromady - nejpozději do 15. 9. 2018.

Číslo účtu: 388 152 309/0800

Rozdělení dětí do oddělení

6. 9.
2018

Všechny děti, které měly zájem o docházku do ŠD a odevzdaly přihlášku, jsou přijaty k pravidelné docházce.

Školní družina : Fr. Oplta 1441 - I. oddělení a II. oddělení - 1. třída, 2. třída, 4. třída

Vychovatelky : Jitka Zachová, Adéla Jochová

Školní družina ZŠ Velvarská  - III. oddělení - 3. třída, 5. třída

Vychovatelka: Dominika Nobilisová

Vyhráli jsme soutěž "JARO"

27. 6.
2018

Naše školní družina vyhrála soutěž "Jaro" na Mayrovce. Soutěže se účastnilo 11 škol. Děti dostanou volnou vstupenku na prohlídku skanzenu, kterou budeme realizovat v příštím školním roce. Děkujeme za hlasy, které jste nám dali při hlasování. Děti a vychovatelky ŠD.

Mezinárodní výstava dětských výtvarných prací v Lidicích

17. 3.
2018

Naše školní družina se účastní Mezinárodní dětské výtvarné soutěže v Lidicích. Pod vedením p. vych. A. Jochové vytvořily děti v ranní družině výtvarné práce na téma : VODA (nad zlato)

• 1. 6. 2018 VERNISÁŽ – slavnostní zahájení výstavy s předáním cen medailistům z ČR a vybranému zahraničnímu účastníkovi
  • 1. 6.-25. 11. 2018 - výstava všech oceněných prací v Lidické galerii

Tato výstava získala během své historie mezinárodní věhlas a stala se jednou z největších a nejstarších výstav dětské tvorby v Evropě i ve světě. V posledních letech do ní přichází přes 25 000 prací z více než 80 zemí celého světa.

Děkujeme dětem i p. vychovatelce za prezentaci naší školy.

Omluvenky dětí

1. 11.

Vážení rodiče,

z důvodu bezpečnosti vašich dětí je nutné, aby děti nosily omluvenky pro uvolňování ze ŠD na tiskopise k tomu určeném.

Žádost o uvolnění si můžete stáhnout z webových stránek ŠD (sekce dokumenty). Jsou také k dispozici u všech p. vychovatelek.​

Děkujeme za pochopení.