Oblečení

7. 1.
2021

• Prosíme rodiče, aby dětem do ŠD dali vhodné oblečení na pobyt venku. Chodíme na vycházky každý den pokud to počasí dovolí. Aktuálně se budeme snažit využít co nejvíce sněhové nadílky.
  • Děti by v ŠD měly mít: zateplené kalhoty nebo oteplováky, čepici, šálu, rukavice, teplou mikinu, vhodnou zimní obuv.
  • Na případné převlečení z mokrých věcí dejte dětem, prosím, náhradní věci do sáčku (ponožky, spodní prádlo, triko...).
  • Děkujeme.

Družina od 4. 1. 2021

2. 1.
2021

Vážení rodiče, vzhledem k vládním opatřením bude družina fungovat v režimu:

• ranní provoz :

družina pouze pro žáky 1. třídy

(děti přichází hlavním vchodem u školy, zvoní na zvonek ŠD, dezinfikují se a odchází do učebeny č. 5)

• odpolední provoz:

1. třída - odloučené pracoviště Fr. Oplta 1441 - J. Zachová - 11. 40-16. 30hodin

2. třída - družina ve škole - A. Urminská - 11. 40 - 16.30hodin

• odchody a vyzvedávání dětí z obou oddělení je možné po výuce dle aktuálního rozvrhu a obědě z hlavní budovy školy
  • další odchody od 15. 00 - 16. 30hodin z kmenových družin
  • odchody na vycházky kolem 13. 00 - 15. 00hodin. V tuto dobu si děti nebudete moci vyzvedávat

Po celou dobu pobytu ve školní družině mají děti i vychovatelky povinnost dodržovat všechna hygienická opatření:

• nosit ochranu úst prosíme o 2 čisté roušky. Měníme hned po obědě a po vycházce
  • dezinfikovat ruce
  • pravidelně větrat

Těšíme se na všechny děti a děkujeme za pochopení a spolupráci.

18. 12.
2020

Ve čtvrtek do všech oddělení ŠD dorazil Ježíšek. Přinesl nám spoustu dárků, které nám udělaly velikou radost. Moc se všichni těšíme až se opět budeme moci potkávat s kamarády z ostatních tříd a ukázat jim nové hračky, které tu na ně také čekají.

Ráda bych touto cestou poděkovala vám rodičům i vedení školy za sponzorský dar, kterým jste nám pomohli nově vybavit všechny družinky. Děti měly ze všech dárků velikou radost.

Děkuji také svým kolegyním Adéle a Žanetě, jak perfektně celé předání zvládly a připravily tak pro děti zajímavé odpoledne.

Jitka Zachová

Roušky

25. 11.

Vážení rodiče,

děti ve školní družině potřebují 2 roušky a sáček na použité roušky.

• Čistou roušku měníme hned po obědě a po příchodu do družinky.
  • Další čistou roušku potřebujeme po vycházce.
  • V tomto počasí roušky vlhnou a ztrácí tak svoji funkci.
  • Po celý den pobytu ve školní družině mají děti i vychovatelky povinnost nosit roušky.
  • Děkujeme za pochopení

Kontakt na vychovatelky

1. 2.
2020

V případě potřeby můžete využít telefonní kontakt na paní vychovatelky:

1. třída - Jitka Zachová - 603 720 602

2. třída - Adéla Urminská - 606 079 751

3. třída - Žaneta Viktorová - 606 079752

Sledujte, prosím, průběžně stránky školní družiny. Jakmile se změní situace, budete okamžitě informováni.

Děkujeme za pochopení.

Omluvenky dětí

1. 11.

Vážení rodiče,

z důvodu bezpečnosti vašich dětí je nutné, aby děti nosily omluvenky pro uvolňování ze ŠD na tiskopise k tomu určeném.

Žádost o uvolnění si můžete stáhnout z webových stránek ŠD (sekce dokumenty). Jsou také k dispozici u všech p. vychovatelek.​

Děkujeme za pochopení.