Oznámení na tento týden 24/1-28/1/2022

24. 1.
2022

Tento týden odpadají všechny předškolní aktivity - nespavci a angličtina. Děkujeme za pochopení.

2022

Žádáme rodiče, aby v průběhu školního roku vždy neprodleně oznámili školce na telefon 606 079 758 nebo e-mail petra.klockova@zsmsvelvarska.cz výskyt onemocnění Covid-19 u svého dítěte.

Děkujeme za spolupráci

Informace ohledně karantény

2022

Vážení rodiče, veškeré informace ohledně karantény naleznete zde: https://covid.gov.cz/situace/onemocneni-obecne-o-opatrenich/karantena

Výňatek přikládáme níže:

Jak se ocitnu v karanténě?

V karanténě se ocitnete, pokud jste byli v rizikovém kontaktu s člověkem pozitivně testovaným na onemocnění covid-19. Karanténa je povinná a většinou probíhá u vás doma nebo např. na chatě.

Karanténu nařizuje pracovník příslušné krajské hygienické stanice či speciální trasovací callcentrum.

Případů nákazy je ale velké množství a než se k Vám trasovací centrum či hygiena dovolá, můžete už být infekční. Proto pokud je někdo ve Vašem okolí testován pozitivně a Vy jste s ním byli v rizikovém kontaktu, buďte, prosím, ohleduplní a zůstaňte v karanténě dobrovolně.

Upozornění pro rodiče

2022

Žádáme všechny rodiče, aby při nepřítomnosti dítěte v MŠ nezapomínali na odhlašování jídla v aplikaci Strava.cz. Děkuji

Možnost uplatnění slevy na dani za úplatu

18. 1.
2022

Rodiče, formuláře o zaplaceném školném pro odečet z vašich daní za rok 2021 budou k vyzvednutí u paní učitelek v mateřské škole během několika dní. (Platí pouze pro rodiče platící "školné", stravné ani akce školy se nezapočítávají).

Vítáme vás

3. 1.
2022

V novém roce 2022 přejeme všem našim dětem a jejich rodinám hodně zdraví, štěstí a pohody. Ať se vám u nás stále líbí a do školky chodíte s radostí a úsměvem.

Překvapení pro seniory

21. 12.

Reportáž naleznete zde.

Statutární město Kladno

20. 10.
2021

Děkujeme Statutárnímu městu Kladno za poskytnutí dotace - "Projekt za podpory města".

Finance byly použity na nákup nádob na dešťovou vodu, dřevěného kompostéru a poskytnutí klempířských prací. Dotaci jsme uvítali jako doplněk celoročního projektu - Cesta portavin.

30. 9.
2021

Děkujeme firmě Karton P+P Brno za sešity, které budou využity na náš projekt "Jak to všechno začalo ". Stanou se z nich deníky pro malé cestovatele časem.

Hygienická opatření v MŠ

31. 8.

Vážení rodiče,

prosíme Vás, abyste si dezinfikovali při vstupu do prostor mateřské školy (včetně zahrady) ruce a používali respirátor. Doprovod dítěte je možný pouze jedné osobě.