Česko zpívá koledy

2022

Ve středu 07/12/2022 od 17:45 můžete dorazit na školkovskou zahradu, kde se zapojíme do celorepublikové akce ČESKO ZPÍVÁ KOLEDY. Společne s Českým rozhlasem si zazpíváme šest nejznámějších koled.

S sebou si přineste hrneček na čaj a dobrou náladu.

Vánoční posezení

2022

Přijďte se zastavit v adventním čase a strávit krásné chvilky s vašimi dětmi. Dne 13/12/2022 od 16 hodin vás zveme na předvánoční posezení.

Těšte se na:

• zpívání dětí venku u stromečku,
  • vánoční tvoření v jednotlivých třídách,
  • posezení s vánočním cukrovím a ochutnávkou nejlepší vánočky.

Vyhlašujeme soutěž " O nejlepší vánočku " . Budete hrát o "hodnotnou" cenu !!!

Pokud se chcete soutěže zúčasnit, vánočku přineste v den akce.

Na všechny se těší personál mateřské školy

Přijďte s námi slavit

2022

V pondělí 28/11/2022 se bude od 16:30 hodin konat rozsvícení základní a mateřské školy. Akce bude spojena s dnem otevřených dveří.

Sejdeme se v 16:20 hodin na zahradě školky, vystupovat se bude na novém školním hřišti. Po vystoupení si děti převezmete a můžete s nimi navštívit školu a školku.

V obou budovách bude tradične připravena VÁNOČNÍ VÝSTAVKA.

V MŠ se můžete těšit na:

• hry v tělocvičně,
  • ukázku digitální výuky,
  • papírové tvoření,
  • a výstavka rukodělných výrobků dětí a paní učitelek.

Přijďte v hojném počtu. Babičky, strýčkové, tetičky, kamarádi, sourozenci, všichni jsou srdečně vítáni.

Čertí rejdění

2022

V pondělí 05/12/2022 proběhne v naší školce ČERTÍ REJDĚNÍ.

Budeme hrát čertovské hry, ochutnáme čertovský nápoj a jídlo. Nikdo se nemusí bát, protože čertíci budou jenom z naší školky. Všichni se proto oblékneme do červeno-černého oblečení. Kdo má, může přijít i v kostýmu. Ostatním stačí červené tričko a černé tepláky.