Výsledky zápisu

1. 6.
2022

Výsledky zápisu k předškolnímu vzdělávání od školního roku 2022/2023 najdete zde.

Stravné a omluvenky

22. 4.
2022

Žádáme všechny rodiče, aby při nepřítomnosti dítěte v MŠ nezapomínali na odhlašování jídla v aplikaci Strava.cz a informovali školku o důvodu nepřítomnosti dítěte, které plní předškolní vzdělávání (stačí SMS nebo emailem). Děkuji

Statutární město Kladno

20. 10.
2021

Děkujeme Statutárnímu městu Kladno za poskytnutí dotace - "Projekt za podpory města".

Finance byly použity na nákup nádob na dešťovou vodu, dřevěného kompostéru a poskytnutí klempířských prací. Dotaci jsme uvítali jako doplněk celoročního projektu - Cesta portavin.

30. 9.
2021

Děkujeme firmě Karton P+P Brno za sešity, které budou využity na náš projekt "Jak to všechno začalo ". Stanou se z nich deníky pro malé cestovatele časem.