Rodiče nám píší

21. 6.

Zdravím celou školku,

chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat.

Jako rodič a zároveň jako pedagog vidím, kolik času a energie věnujete Vaší práci s dětmi, působíte jako skvělý tým.  Děláte i  věci, které jsou nad rámec Vašich povinností, a toho si opravdu vážím.

Jako učitelka jsem připravovala mnoho besídek a moc mě mrzí, že nyní, kdybych si mohla užívat představení vlastních dětí, to není možné, proto Vám děkuji za spoustu krásných fotografií z Vašich skvělých akcí, které mi to alespoň trochu vynahrazují.

Vaše Perníková chaloupka neměla chybu, hned včera jsme si s dětmi DVD pouštěli, a to dokonce několikrát. Nemohly se nabažit.

Jsem moc ráda, že se obě děti do školky těší a dokonce i Adámek, který ještě vloni ronil v šatně slzy, mi teď každý den s nadšením vypráví, co ve školce prožil a je mu moc líto, že už to brzy skončí.

Moc Vám děkuji za to, jak skvělé prostředí dětem vytváříte. Věřím, že to, co se u Vás naučí, si ponesou celým životem

Jana Divéky

Výsledky zápisu

1. 6.
2021

Výsledky zápisu k předškolnímu vzdělávání od školního roku 2021/2022 najdete zde. Dostavte se prosím v době 7:00 - 16:00hod do MŠ převzít Rozhodnutí o přijetí, nepřijetí nebo zpětvzetí žádosti. Pokud potřebujete, volejte 606 079 758 Hlinovská. Děkuji

Změna v prázdninovém provozu

29. 3.
2021

Oznamujeme, že dle vyjádření MMK bude z důvodu rekonstrukce v době prázdninového provozu uzavřena MŠ Motyčín. Jako náhrada je nám přidělena MŠ R. Svobodové 2597, 272 01 Kladno. To znamená, že  pokud nezbytně potřebujete umístit své dítě do MŠ v době od 19. 7. do 30. 7. 2021, lze využít tuto MŠ. Přihlášku k prázninovému provozu si můžete stáhnout z našeho webu nebo vyzvednout v MŠ.