Okresní kolo Pythagoriády

24. 5.
2018

V pondělí 28. 5. se zúčastní dva žáci 5. třídy okresního kola Pythagoriády na 4. ZŠ od 8:30.

Exkurze vojenské muzeum Rokycany a návštěva parku v Hořovicích

21. 5.
2018

1. 6. pořádáme exkurzi do vojenského muzea v Rokycanech pro zájemce z řad 4. - 9. třídy. Odjezd od školy v 7:30, příjezd ke škole mezi 14 a 14:30. Cena 350,-Kč zahrnuje dopravu, výukový program a jízdu v pásovém vozidle ATS. Navštívíme park u zámku v Hořovicích a Sluneční bránu.

Oborové dny

11. 5.
2018

Přihlášení na oborové dny, které se týká pouze žáků druhého stupně, bude spuštěno v pondělí 14. května 2018 v 16hod.

1. oborový den se uskuteční 17. května 2018, výuka bude ukončena pro 1. stupeň v 11:40hod., pro 2. stupeň ve 12:35hod.

2. oborový den proběhne 31. května. 2018

Závěrečná konference je plánovaná na 12. června. 2018.

Ke stažení:

Mořský koník 2018

9. 5.
2018

Bližší informace k tomuto projektu naleznete zde.

Seznam přijatých žáků do 1. ročníku školního roku 2018/2019

28. 4.
2018

Seznam přijatých žáků pro školní rok 2018/2019 dle registračního čísla.

Škola v přírodě

23. 4.
2018

1. den - Zdravíme ze školy v přírodě. Dorazili jsme v pořádku, všichni jsme ubytováni. Děti si vyzkoušely nové hry. Zítra nás čeka celodenní výlet. Byly přidány fotky do fotogalerie.

2. den - Dnešní den byl v duchu celodenního výletu, který jsme podnikli na Drtinovu rozhlednu. Žáci si krásný pohled z ní náležitě užili. V podvečerních hodinách se uskutečnila bojová hra. Všichni si to moc užíváme.

3.den - Během dnešního dopoledne si děti užily hon na "lišku". Po poledním klidu se hrály týmové hry a v podvečer si děti užily mobilní hvězdárnu a měly možnost si opéci buřty u ohně, což si náležitě užily.

4. den - V průběhu čtvrtečního dne si děti vyzkoušely možnost vytvořit vlastní video. Toto bylo zakončeno množstvím týmových her na téma "Železnice v Americe". Dnešní den bude završen diskotékou.

Dějepisný kroužek

17. 4.
2018

Část žáků dějepisného kroužku se i přes nepřízeň počasí vydala na plánovanou trasu, na které se děti tentokrát seznámily s důlní činností v katastru obce Vrapice, s přírodní památkou Žraločí zuby a s okolnostmi náletu z konce 2. sv. války u sv. Jana, při kterém zahynuli i lidé z Motyčína. Žáky zaujala rovněž retenční nádrž, čerpací stanice i odlehčovací komora v blízkosti průmyslového areálu Dříň.

Taneční soutěž - Česko se hýbe ve školách...

24. 3.
2018

Prvňáčci skvěle vybojvali třetí místo v pátečním závodě tanců.

S tancem Girls "puberťáci" postoupili do dalšího kola.

Zaslouženě získali medailičku, diplom a pohár. Také něco na zub.

Celý den si užili a fandili všem tanečníkům.

Prvňáčky tato akce motivovala ještě k intenzivnějšímu trénování a pohybu vůbec a to je to nejcennější, co si ze soutěže odnášejí.

Jelikož to byla jejich kolektivně první, taneční soutěž vůbec, tak to zvládli profesionálně a srdíčkem. Dostali trefne přezdívku roztomilí tanečníci.

GRATULUJEME

Fotky z akce budou ve fotogalerii a video ze soutěže na you tube.