Netradiční předávání vysvědčení žákům 1. a 3. třídy

2020

Pololetní vysvědčení si žáčci odnesou na krásném místě a to zemědělském muzeu v Praze,

které je nejen poučné, ale velice zábavné.

Polytechnika pro ZŠ

2020

Žáci 5. třídy se zapojili do projektu " Polytechnika do ZŠ". V rámci tohoto projektu se žáci, v průběhu 2. pololetí, budou postupně seznamovat  s  principy fungování techniky v reálném světě a na vlastní kůži se přesvědčí, že není tak jednoduché, něco vytvořit nebo postavit, vymyslet.

V pondělí, kdy nás čekalo první téma MOSTY, se žáci přesvědčili o tom, že není most jako most a existují různé druhy podle určení. Zároveň zanalyzovali světově známé mosty. Poté si na vlastní kůži vyzkoušeli, jak se most staví, aby nespadl.

Po pondělní zkušenosti žáci byli nadšení a už se nemůžou dočkat, co je příště čeká.

Pololetní bruslení

2020

SRPŠ ve spolupráci se Švermováčkem pořádají POLOLETNÍ BRUSLENÍ ve Slaném.

Děti mladší 12 let musí na tuto akci s dospělou osobou. Za děti ručí rodiče. Nezajišťujeme hlídání dětí.

Pátek 31. 1. 2020 od 8 hodin do 9:30 bruslení na zimním stadionu Slaný. Jste všichni srdečně zváni.

Autobus bude vypraven v 7:30 z Havlíčkova náměstí a opět nás přiveze na náměstí. Stavíme ve Pcherách, možnost zastavit na Rónovce atd.

Možnost dopravy vlastní.

Prosím nahlásit účast alenasefflova@seznam.cz nebo na telefon 724735598. Děkuji

Divadlo Kalich

3. 1.
2020

31. 1. 2020 máme vstupenky na muzikál od Elánu " Voda nad vodou" Ještě několik lístků. Kdo by měl zájem vstupenka 750,-Kč a objednaný autobus 120,-Kč Zájemci kontaktujte Alena Šefflová 724735598 alenasefflova@seznam.cz Děkuji

Odběr oleje z kuchyně

3. 1.
2020

Naše škola vybírá odpadový olej z kuchyně. Můžete ho nosit v PET lahví, každý pátek od 7:30 do 7:55. Děkujeme za spolupráci zaměstnanci školy.

Reprezentační ples školy

29. 11.
2019

Vážení rodiče, vážení přátele školy a Vy všichni, kteří si rádi zatancujete a pobavíte se se svými přáteli, již máme v prodeji vstupenky na letošní jubilejní ples. Prodejní místo je opět recepce základní školy. Rezervace je možné učinit na tel. č. 602636796 nebo na info@zsmsvelvarska.cz. Vstupenky budou k dipsozici i v době slavnostního rozsvícení školy v ředitelně.

8. 11.
2019

Vážení rodiče,

v dolní části webových stránek se můžete zaregistrovat k odběru důležitých informací ze základní školy. Pokud by Vám služba nevyhovovala, není problém se po vyzkoušení odhlásit.