ZŠ a MŠ Kladno, Velvarská 1206 - úvodní stránka

Základní škola a Mateřská škola
Kladno Velvarská 1206

  • English
  • Deutsch
  • Français
  • По-русски

Přeskočit na menu vybrané sekce

Školní klub, kroužky

Přihlášky si můžete také vyzvednout u svého třídního učitele, vyplněné je prosím přineste do23. 9. 2019 třídnímu učiteli. Zahájení kroužků je 1. října 2019 a ukončení 31. května 2020. Po naplnění kroužku (otevření) obdržíte informace o platbě. Ceny jednotlivých kroužků jsou uvedeny v tabulce.

 

Seznam kroužků

Název kroužkuVyučujícíDen a časTřídyCenaOtevřen
Zpěv Jaroslava Sládková Pondělí 7:00 - 7:45 1. - 9. třída 300Kč/pololetí
Flétna pro začátečníky Mgr. Hedvika Chabičovská Pondělí 12:45 - 13:30 1. - 5. třída 300Kč/pololetí
Angličtina 1 Zdeňka Brabcová M.A. Pondělí 12:45 - 13:30 1. a 2. třída 300Kč/pololetí
Cvičení z českého jazyka PhDr. Danuše Peturová Úterý 7:00 - 7:45 9. třída 300Kč/celý školní rok
Angličtina 2 Zdeňka Brabcová M.A. Úterý 12:45 - 13:30 3. a 4. třída 300Kč/pololetí
Jóga Mgr. Hedvika Chabičovská Úterý 12:45 - 13:30 1. - 6. třída 300Kč/pololetí
Keramika 1 Mgr. Jana Géringová Úterý 12:45 - 13:30 1. - 9. třída 400Kč/pololetí
Vaření Petra Kločková Úterý 13:00 - 13:45 1. - 5. třída 400Kč/pololetí
Francouzština Lenka Zborková Úterý 13:40 - 14:25 6. - 9. třída 300Kč/pololetí
Florbal Mgr. Alena Šefflová Úterý 13:45 - 14:45 3. - 6. třída Hrazeno z projektu
Angličtina Konverzace 1 Zdeňka Brabcová M.A. Úterý 14:35 - 15:20 5. a 6. třída 300Kč/pololetí
Angličtina Konverzace 2 Zdeňka Brabcová M.A. Úterý 15:30 - 16:15 7. - 9. třída 300Kč/pololetí
Florbal Petr Jakš Úterý 18:00 - 19:00 6. - 9. třída 300Kč/pololetí
Keramika 2 Mgr. Jana Géringová Středa 11:50 - 12:35 1. stupeň 400Kč/pololetí
Přírodovědný Mgr. Jana Géringová Středa 12:45 - 13:30 1. stupeň 300Kč/pololetí
Logopedie Mgr. Daniela Opatrná Středa 12:45 - 13:30 1. stupeň 300Kč/celý školní rok
Němčina Mgr. Petra Šuláková Středa 12:45 - 13:30 3. - 9. třída 300Kč/pololetí
Pohybové hry Petra Kločková Středa 12:45 - 13:30 1. - 4. třída 300Kč/pololetí
Technický - programování, 3D tiskárna Mgr. Petra Šuláková, Tomáš Plechatý Středa 13:40 - 14:25 2. stupeň 300Kč/pololetí
Orientální tance Michaela Opatrná Středa 15:15 - 16:00 2. - 6. třída 300Kč/pololetí
Umělecko - historický Mgr. Hedvika Chabičovská Středa 15:25 - 16:10 6. - 9. třída 300Kč/pololetí
Keramika 3 Mgr. Jana Géringová Čtvrtek 12:45 - 13:30 1. stupeň 400Kč/pololetí
Atletika Mgr. Petra Šuláková Čtvrtek 13:40 - 15:20 1. stupeň 300Kč/pololetí
Technika zpěvu Jaroslava Sládková Pátek 7:00 - 7:45 1. - 9. třída 300Kč/pololetí
Cvičení z matematiky Mgr. Alena Šefflová Pátek 7:00 - 7:45 9. třída 300Kč/celý školní rok
Angličtina Gramatika 1 Lenka Zborková Pátek 12:45 - 13:30 6. - 8. třída 300Kč/pololetí
Angličtina Grmatika 2 Lenka Zborková Pátek 13:40 - 14:25 9. třída 300Kč/pololetí


© ZŠ a MŠ Kladno, Velvarská 1206 | Grafika: Otakar Korolus | Redakční systém Weblík