ZŠ a MŠ Kladno, Velvarská 1206 - úvodní stránka

Základní škola a Mateřská škola
Kladno Velvarská 1206

  • English
  • Deutsch
  • Français
  • По-русски

Přeskočit na menu vybrané sekce

Učitelský sbor, konzultační hodiny

Vedení školy

Mgr. Jaroslava Kasáková -  ředitelka školy

  • e-mail
  • NPU I. a II. stupeň
  • V.třída - Informační a komunikační technologie
  • VI.třída - Informační a komunikační technologie

Mgr. Zdeněk Kleisner - zástupce ředitelky školy

  • e-mail
  • VI.třída - Fyzika
  • VII.třída - Fyzika, Informační a komunikační technologie
  • VIII.třída - Fyzika, Informační a komunikační technologie
  • IX.třída - Fyzika, Informační a komunikační technologie
  • ICT správce a koordinátor ICT
  • Výchovný poradce

Konzultační hodiny

Jméno Den Čas

Mgr. Kasáková Jaroslava – ředitelka školy

úterý, čtvrtek 15:00 - 16:30

Mgr. Kleisner Zdeněk – zástupce ředitelky školy, výchovný poradce

úterý, čtvrtek 15:20 - 16:30
Mgr. Čížková Martina čtvrtek 12:45 - 13:30
Mgr. Diviš Michaela úterý 13:30 - 14:30
Mgr. Géringová Jana středa 15:20 - 16:00
Horák Ladislav úterý 15:20 - 16:00
Bc. Chabičovská Hedvika středa 15:20 - 16:00
Mgr. Opatrná Daniela úterý 14:20 - 15:10
PhDr. Peturová Nábělková Danuše čtvrtek 13:40 - 14:40

Slánská Milana

úterý 15:20 - 16:20
Mgr. Šefflová Alena úterý 15:00 - 15:30
Mgr. Šuláková Petra úterý 14:00 - 14:25
Zborková Lenka středa 14:00 - 14:25
Mgr. Jochová Adéla pátek 7:55 - 8:40
Vždy po předchozí telefonické domluvě

vedení školy: 312 273 353

sborovna:  606 079 759

1. stupeň

Mgr. Petra Šuláková - tř. uč. I. třídy

  • e-mail
  • I.třída - Český jazyk, Matematika, Prvouka, Výtvarná výchova, Praktické činnosti, Tělesná výchova, Hudební výchova

Mgr. Daniela Opatrná  - tř. uč. II. třídy

  • e-mail
  • II.třída - Český jazyk, Matematika, Prvouka, Výtvarná výchova, Praktické činnosti, Tělesná výchova
  • VI.třída - Praktické činnosti

Mgr. Martina Čížková - tř. uč. III. třídy

  • e-mail
  • III.třída - Český jazyk, Prvouka, Výtvarná výchova, Matematika, Praktické činnosti
  • VI.třída - Výchova k občanství
  • VII.třída - Výchova k občanství
  • VIII.třída - Výchova k občanství
  • IX.třída - Výchova k občanství

Lenka Zborková - tř. uč. IV. třídy

  • e-mail
  • IV.třída - Český jazyk, Matematika, Anglický jazyk
  • V.třída -  Anglický jazyk
  • VII.třída - Anglický jazyk
  • IX.třída - Anglický jazyk
  • VI.třída - Přírodopis 

Ladislav Horák- tř. uč. V.třídy

  • e-mail
  • V.třída - Matematika, Praktické činnosti, Tělesná výchova
  • IV.třída - Matematika, Tělesná výchova
  • VIII.třída - Praktické činnosti
  • III.třída - Tělesná výchova
  • VI.třída - Tělesná výchova - chlapci
  • VII.třída - Tělesná výchova - chlapci
  • VIII.třída - Tělesná výchova - chlapci
  • IX.třída - Tělesná výchova - chlapci

2. stupeň

Bc. Hedvika Chabičovská - tř.uč. VI.třídy

  • e-mail
  • VI.třída - Dějepis, Výtvarná výchova
  • IV.třída - Vlastivěda, Výtvarná výchova
  • V.třída - Vlastivěda, Výtvarná výchova
  • VII.třída - Dějepis, Výtvarná výchova
  • VIII.třída - Dějepis, Výtvarná výchova
  • IX.třída - Dějepis, Výtvarná výchova

Mgr. Alena Šefflova  - tř. uč. VII. třídy

  • e-mail
  • VI.třída - Matematika
  • VII.třída - Matematika
  • VIII.třída - Matematika, Chemie
  • IX.třída - Matematika, Chemie
  • VII.třída - Praktické činnosti

Mgr. Jana Géringová - tř. uč. VIII. třídy 

  • e-mail
  • VIII.třída - Přírodopis, Zeměpis, Ruský jazyk, Výchova ke zdraví, Hudební výchova
  • VI.třída - Zeměpis
  • VII.třída - Ruský jazyk, Výchova ke zdraví, Hudební výchova, Přírodpis, Zeměpis
  • IX.třída - Hudební výchova, Zeměpis, Výchova ke zdraví, Ruský jazyk, Přírodopis
  • Koordinátor ŠVP

Milana Slánská - tř. uč. IX. třídy

  • e-mail
  • IX.třída - Tělesná výchova - dívky
  • VIII.třída - Tělesná výchova - dívky
  • IX.třída - Praktické činnosti
  • II.třída - Hudební výchova
  • III.třída - Hudební výchova
  • IV.třída - Hudební výchova
  • V.třída - Český jazyk a literatura, Hudební výchova
  • VI.třída - Hudební výchova

PhDr. Danuše Nábělková Peturová 

  • e-mail
  • VI.třída - Český jazyk a literatura
  • VII.třída - Český jazyk a literatura
  • VIII.třída - Český jazyk a literatura
  • IX.třída - Český jazyk a literatura

Mgr. Michaela Diviš

  • email
  • III.třída - Anglický jazyk
  • IV.třída - Anglický jazyk
  • VI.třída - Anglický jazyk
  • VIII.třída - Anglický jazyk
  • VI.třída - Tělesná výchova - dívky
  • VII.třída - Tělesná výchova - dívky

Mgr. Adéla Jochová

  • email
  • IV.třída - Přírodověda, Praktické činnosti
  • V.třída - Přírodověda

Školní družina a školní klub

Jitka Zachová

  • email
  • vychovatelka školní družiny

Dominika Nobilisová

  • email
  • vychovatelka školní družiny

Mgr. Adéla Jochová

  • email
  • vychovatelka školní družiny

Asistent pedagoga

Irena Svobodová

Petra Kločkova

Dominika Nobilisová



© ZŠ a MŠ Kladno, Velvarská 1206 | Grafika: Otakar Korolus | Redakční systém Weblík