Akce družiny

Odpoledne pro maminku

V úterý maminky na zahradě ŠD oslavily svůj svátek. Na různých stanovištích byly přichystány úkoly, které plnily maminky spolu se svými dětmi. Počasí nám přálo a celé odpoledne se nám vydařilo. Na závěr si všichni pochutnali na malém občerstvení pod pergolou. Děkuji maminkám, že přišly a strávily tak společný čas spolu s námi.

Děkuji také dívkám z naší školy za pomoc na stanovištích.


27. 5. 2026

Starší články

Archiv akcí