Turistický pochod-9. 10. 2023

Tak dnes nás počasí opravdu zradilo. Nejprve jsme se s p. vychovatelkami rozhodovaly, jestli pochod nepřesunout na jiný den, ale když vypadalo, že se počasí umoudří, tak jsme se nakonec rozhodly, že to dáme. I děti si podle instrukcí donesly batohy a pláštěnky, těšily se, tak jsme jim to nechtěly kazit. Když jsme se všichni konečně vydali na cestu, tak drobně mrholilo, takže pláštěnky se opravdu hodily. Po cestě se počasí umoudřilo a šli jsme bez deště. Při zpáteční cestě kolem Avesu se opět přidal drobný déšť. Měli jsme štěstí, že za chvilku jsme vešli do lesa. Počasí nám náladu tedy nezkazilo a my jsme si to všichni nakonec užili. A trasa? Byla dlouhá 5.85km. Děti byly bezvadné a zjistily, že i při nepříznivém počasí se dá uskutečnit pěkný výlet, pokud mají dobré vybavení na jakékoli počasí.

9. 10. 2023