Vánoční vystoupení dětí ze ŠD a tanečního kroužku

V pátek 15. 12. 2023 jsme se sešli spolu s rodiči v tělocvičně naší školy na předvánočním vystoupení. Program zahájily děti ze ŠD s písní "Grónská zem." Poté děti zazpívaly písničky "Snad se něco stane a Vánoční." Vyvrcholením byl společný tanec Merry Christmas.

Dále vystoupila M. Opatrná se svým tancem na hudbu z pohádky "Ledové království." Dívky z tanečního kroužku předvedly svůj tanec a poté, jako překvapení, tajemný tanec se svíčkami.

Děkujeme všem dětem i rodičům, že s námi prožili příjemný předvánoční podvečer a chvilku se zastavili v tom všem shonu.

Dětem za krásné vystoupení, které se jim moc povedlo a sklidily tak zasloužený potlesk.

Vychovatelky ŠD

15. 12. 2023